Oto aktualna klasyfikacja medalowa igrzysk olimpijskich. Polacy wciąż czekają na pierwszy krążek

He Changshan/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 24 lip 2021 | 17:56
Wiemy już, jak prezentuje się klasyfikacja medalowa na igrzyskach olimpijskich po sobotnich zmaganiach. Polacy niestety wciąż czekają na pierwszy krążek zdobyty w Tokio.
Spośród naszych zawodników najbliżej sukcesu był Michał Kwiatkowski. W wyścigu ze startu wspólnego kolarz długo utrzymywał się w czołówce, jednak ostatecznie zajął 11. miejsce. Wygrał Richard Carapaz z Ekwadoru.
Jedno złoto wystarczyło, aby państwo z Ameryki Południowej zajęło ex aequo z Iranem i Węgrami piąte miejsce w klasyfikacji generalnej. Dla "Madziarów" wygrał Aron Szilagyi, który już po raz trzeci z rzędu zgarnął złoty medal olimpijski w szermierce. Irańczyków uszczęśliwił Javad Foroughi, który wygrał w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego.
Najwięcej medali zgarnęli Chińczycy. Yang Qian wygrała zawody w strzelectwie karabinem pneumatycznym, Hou Zhihui triumfowała w podnoszeniu ciężarów (kategoria wagowa do 49 kg), a Sun Yiwen okazała się najlepsza w szermierce.
TUTAJ znajdziesz terminarz jutrzejszych wydarzeń na igrzyskach ze szczególnym uwzględnieniem występów biało-czerwonych.
Źródło: Twitter

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 2

25 lip 2021 | 04:57
0
Za wiele tych medali dla naszych atletow niestety nie bedzie. Jesli szybko odpadna z Tenisa i siate oraz w 3 innych dyscyplinach, to to bedzie juz game over. No coz ? oby tak nie bylo ... Powodzenia.
24 lip 2021 | 18:01