Oto potencjalny rywal Legii Warszawa w IV rundzie el. Ligi Mistrzów. Zaskakujące rozstrzygnięcie [WIDEO]

Sheriif Tiraspol zameldował się w IV rundzie el. Champions League. Mistrzowie Mołdawii w rewanżowym spotkaniu niespodziewanie pokonali Crvenę zvezdę Belgrad 1:0 (1:0).
W pierwszym meczu obu drużyn padł remis 1:1. O losach awansu do IV rundy el. Champions League miał rozstrzygnąć rewanż.
W pierwszej połowie dzisiejszego starcia przeważała ekipa z Belgradu. "Czerwona Gwiazda" nie zdołała jednak udokumentować tego golem.
Co więcej - tuż przed przerwą dała się zaskoczyć. W doliczonym czasie gry do siatki trafił Danilo Arboleda. Obrońca uderzył głową po rzucie wolnym i przelobował golkipera rywali.
W drugiej połowie gospodarze skutecznie odpierali ataki rywali. Więcej bramek już nie padło.
Tym samym Sheriif Tiraspol wygrał 1:0 i zagra w IV rundzie el. Ligi Mistrzów. W tej fazie trafi na zwycięzcę pojedynku Legia Warszawa - Dinamo Zagrzeb.
Jeśli "Wojskowi" nie dadzą rady chorwackiej drużynie, trafią do IV rundy el. Ligi Europy. Tam czeka już Slavia Praga.
Daniel Makarewicz10 Aug 2021 · 20:57
Źródło: twitter/własne