Pandev napisał historię, to nie wystarczyło do zwycięstwa! Austria pokonała Macedonię [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 13 cze 2021 | 19:52
Reprezentacja Austrii pokonała Macedonię Północną 3:1. Goran Pandev i spółka mimo porażki mogą opuszczać stadion w Bukareszcie z podniesionymi głowami, bo zaprezentowali się dziś z bardzo dobrej strony.
TUTAJ przeczytasz relację z tego spotkania.
Wynik meczu otworzył Stefan Lainer, który wykorzystał kapitalne podanie od Marcela Sabitzera. Austriak zadedykował bramkę Christianowi Eriksenowi.
W 28. minucie Macedończykom udało się doprowadzić do remisu. Do siatki w niecodziennych okolicznościach trafił Goran Pandev. Był to pierwszy gol w historii Macedonii Północnej na mistrzostwach Europy.
Austriacy mieli problemy, mimo braku doświadczenia swoich rywali. W 63. minucie Boban Nikolov mógł strzelić gola, ale Daniel Bachmann tym razem zachował się bez zarzutu.
W 78. minucie w końcu to Austria wyszła na prowadzenie. Bramkę zdobył Michael Gregoritsch. Świetną asystą popisał się David Alaba.
Kropkę nad "i" w 90. minucie postawił Marko Arnautović. Napastnik ustalił wynik spotkania.
W następnej kolejce fazy grupowej Austria zagra z Holandią, a Macedonia Północna zmierzy się z Ukrainą.

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 13

13 cze 2021 | 19:55
0
Niepozorny mecz był o wiele bardziej emocjonujący niż flaczki w wykonaniu Anglii i Chorwacji. Obie drużyny pokazały serducho - należy im się ogromny szacunek. Brawo dla Austrii za historyczne zwycięstwo, a dla Pandeva za równie historycznego gola dla historii Macedonii. :)
13 cze 2021 | 19:57
0
Wbrew pozorom mecz stał na niezłym poziomie zwłaszcza w drugiej polowiem Austria zgodne z planem w t meczu i tak musiało dojść do historycznych wydarzeń po Austria. Nigdy nie wygrała podobnie jak Macedonia która nigdy nie zdobyła punktu jako debiutant na tej imprezie.
13 cze 2021 | 19:56
Postraszyli Macedończyczy i tyle
0
Postraszyli Macedończyczy i tyle i pan strejaul pomeczył meczowym komentarzem.
13 cze 2021 | 20:06
0
Co tam krzyczał po golu na 3-1 Marko Arnautović ??
13 cze 2021 | 20:08
0
„Kocham wiersze Jasia Kapeli,dawaj Jasiu,pisz!!!”
13 cze 2021 | 20:05
0
Najlepszy mecz do tej pory (co nie znaczy,że jakiś mega świetny,takie 3.5/5.Mecz Anglików oceniam na 0/5,antyreklama piłki)
Austria ma naprawdę dużą jakość,większość piłkarzy dobrze sobie radzi w Bundeslidze,może to właśnie oni namieszają?
Z drugiej strony Macedonia miała swoje okazje i sami są sobie winni.Wstydu nie przynieśli na pewno.
13 cze 2021 | 20:28
0
Czasami mam wrażenie że Goran Pandev gra w piłkę od zawsze :)
13 cze 2021 | 20:14
0
Super mecz, Macedonia potrafi grać w piłkę, maja kilku fajnych chłopaków.
Austria bez polotu, konsekwentnie ale niemrawo i bez polotu.
Bundesliga jednak za silna dla Macedończyków, bo warto przypomnieć, że Austriacy mają w kadrze więcej piłkarzy bundesligi (21/26) niż sami Niemcy
0
Jak tak czytam komentarze w necie to w Polsce nieźle macie z tymi ekspertami,co drugi to lepszy :)
W Uk dzisiaj w studiu m.in. : Frank Lampard,Ashley Cole,Alan Shearer,Michael Owen,Roy Kean,Jermain Defoe,Rio Feedinand,Gary Neville,prowadzącym Gary Lineker.
Fajna była wymiana zdań między Shearerem a Linekerem :
(Pokazano tablicę z 5 najlepszymi strzelcami w historii reprezentacji,Lineker 3)
Lineker: Jakbyśmy zjechali trochę niżej,to jest tam Michael i Allan (ze złośliwym uśmiechem)
Shearer: jakbyś strzelił tamtego karnego to może byłbyś wyżej (z sardonicznym uśmiechem)
Lineker : good point (ale mina mu zrzedła xD)
13 cze 2021 | 20:03
0
Brawo Austria.Brawo Alaba za ładne dośrodkowanie choć nie był to jakiś szałowy mecz w jego wykonaniu to jednak pokazał się w jednej akcji przy drugim golu.Austria słabo grała ale od kluczowej akcji Alaby gra Austrii wygląda dużo lepiej,wcale nie żal mi Macedonii.Jebać ich.
14 cze 2021 | 05:49