Patryk Makuch przyznał, czym przekonała go Cracovia. "Jacek Zieliński ma na mnie plan"

Patryk Makuch przyznał, czym przekonała go Cracovia. "Jacek Zieliński ma na mnie plan"
Norbert Barczyk
Autor: Maciej Pietrasik 24 maj 2022 | 22:57
Patryk Makuch w sezonie 2021/2022 był jedną z największych gwiazd Fortuna 1 Ligi. Kolejne rozgrywki spędzi w Cracovii. W rozmowie z oficjalną stroną "Pasów" przyznał, dlaczego wylądował właśnie w tej drużynie.
Zawodnikiem Miedzi Legnica interesowało się wiele ekstraklasowych klubów. Ostatecznie Makuch wybrał ofertę Cracovii. Spory wpływ miał na to szkoleniowiec zespołu, Jacek Zieliński.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Jestem bardzo szczęśliwy, że Cracovia była na mnie zdecydowana. Mają tutaj na mnie plan, są pozytywnie do mnie nastawieni - powiedział Makuch w rozmowie z oficjalną stroną "Pasów".
- Cracovia miała pewność, że się przydam. Trener Zieliński ze mną rozmawiał, ma na mnie pomysł, ma plan na całą drużynę. Myślę, że to będzie bardzo fajny projekt. Chciałbym wziąć w nim udział i pomóc drużynie - dodał.
- Jestem ambitny, zdeterminowany i waleczny na boisku. Chciałbym iść cały czas do przodu, poprawiać swoje liczby, pomagać drużynie i dawać z siebie wszystko na boisku. Liczę, że dalej będę się rozwijał - zakończył.
Źródło: Cracovia.pl