Pewna wygrana Tottenhamu w Lidze Europy. Rywale byli bez szans

Vlad1988 / shutterstock.com
Tottenham zdobył trzy punkty na rozpoczęcie rozgrywek Ligi Europy. "Koguty" ograły na własnym boisku LASK Linz 3:0 (2:0).
W wyjściowej jedenastce gospodarzy znalazł się Gareth Bale. Dla Walijczyka był to pierwszy mecz po powrocie do Tottenhamu, w którym zagrał od początku.
Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Lucas Moura. Brazylijczyk był niepilnowany na jedenastym metrze, miał przed sobą tylko golkipera rywali i nie pozostało mu nic innego niż skierować piłkę do siatki.
Nie minęło 10 minut i Tottenham zdobył drugiego gola. W pole karne zagrał Bale, a tam niefortunnie interweniował Andrade. Panamczyk na wślizgu źle trafił futbolówkę, która w efekcie wylądowała w siatce.
Wynik spotkania ustalił w 84. minucie Son. Koreańczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem i uderzył przy słupku. Ostatecznie Tottenham pewnie zainkasował trzy punkty.
W innym meczu tej grupy Ludogorets przegrał z Antwerp FC 1:2.
Daniel Makarewicz22 Oct 2020 · 22:52