Pewna wygrana Tottenhamu w Lidze Europy. Rywale byli bez szans

Vlad1988 / shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 22 paź 2020 | 22:52
Tottenham zdobył trzy punkty na rozpoczęcie rozgrywek Ligi Europy. "Koguty" ograły na własnym boisku LASK Linz 3:0 (2:0).
W wyjściowej jedenastce gospodarzy znalazł się Gareth Bale. Dla Walijczyka był to pierwszy mecz po powrocie do Tottenhamu, w którym zagrał od początku.
Wynik spotkania otworzył w 18. minucie Lucas Moura. Brazylijczyk był niepilnowany na jedenastym metrze, miał przed sobą tylko golkipera rywali i nie pozostało mu nic innego niż skierować piłkę do siatki.
Nie minęło 10 minut i Tottenham zdobył drugiego gola. W pole karne zagrał Bale, a tam niefortunnie interweniował Andrade. Panamczyk na wślizgu źle trafił futbolówkę, która w efekcie wylądowała w siatce.
Wynik spotkania ustalił w 84. minucie Son. Koreańczyk znalazł się sam na sam z bramkarzem i uderzył przy słupku. Ostatecznie Tottenham pewnie zainkasował trzy punkty.
W innym meczu tej grupy Ludogorets przegrał z Antwerp FC 1:2.

śr. wiek: 27.1 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.