Pewne zwycięstwo Borussii Dortmund. Dublety Haalanda i Meuniera [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 14 sty 2022 | 22:19
Borussia Dortmund odniosła zwycięstwo w 19. kolejce Bundesligi. Podopieczni Marco Rose wygrali 5:1 z Freiburgiem.
Ekipa z Signal Iduna Park doskonale weszła w mecz. Już w 14. minucie Thomas Meunier wykorzystał podanie Juliana Brandta i strzałem głową otworzył wynik spotkania.
Kwadrans później Meunier skompletował dublet. Znów przy trafieniu belgijskiego obrońcy asystował Brandt wrzucający piłkę z rzutu rożnego.
Borussia poszła za ciosem. W doliczonym czasie pierwszej połowy Erling Haaland trafił na 3:0. Był to już czternasty gol Norwega w tym sezonie ligowym.
W drugiej połowie nastąpiła odpowiedź Freiburga. Gola na 3:1 strzelił Ermedin Demirović
Na kwadrans przed końcem spotkania drugie trafienie w tym meczu zanotował Haaland.
Wynik spotkania w 86. minucie ustalił Mahmoud Dahoud. Borussia wygrała i zajmuje obecnie drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do liderującego Bayernu. Monachijczycy jednak dopiero jutro rozegrają swoje spotkanie w tej kolejce.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI