Pewne zwycięstwo Chelsea FC. Dwa gole do przerwy i cios w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Pewne zwycięstwo Chelsea. Dwa gole do przerwy i cios w doliczonym czasie gry [WIDEO]
Cosmin Iftode/Shutterstock
Autor: Adam Nowacki 4 lip 2020 | 22:57
Chelsea pokonała na własnym stadionie Watford 3:0. Bramki dla “The Blues” zdobyli Olivier Giroud, Willian i Ross Barkley.
Do 28. minuty Watford dzielnie trzymał się jeszcze w rywalizacji z faworyzowaną Chelsea. Wtedy jednak Ross Barkley znalazł w polu karnym Oliviera Giroud, a francuski napastnik sprytny strzałem od słupka wyprowadził gospodarzy na prowadzenie.
Gdy wydawało się, że podopieczni Franka Lamparda zejdą na przerwę z jednobramkowym prowadzeniem, nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym był Christian Pulisić.
Jedenastkę pewnie wykorzystał Willian, który w ostatnich tygodniach regularnie ma okazję wykonywać rzuty karne.
W drugiej połowie Chelsea nadal miała wyraźną przewagę. Posiadanie piłki “The Blues” oscylowało nawet w granicach 75%, ale dominację gospodarze potwierdzili dopiero w doliczonym czasie gry. Barkley dostał piłkę w polu karnym, a po chwili strzałem w krótki róg zaskoczył Fostera.
Dzięki wygranej piłkarze ze Stamford Bridge wrócili na czwarte miejsce w ligowej tabeli. Nad Manchesterem United mają dwa punkty przewagi. Do trzeciego Leicester tracą z kolei jedno oczko.
Teraz Chelsea czekają dwa mecze wyjazdowe. Już 7 lipca zmierzą się w derbach Londynu z Crystal Palace, a trzy dni później czeka ich rywalizacja z Sheffield United. Dopiero wówczas wrócą na swój stadion, by zagrać z Norwich.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

0
Barkley tymi liczbami jeszcze załatwi sobie miejsce na przyszły sezon. Problem w tym, że jest cienki bolek. Jakiś ważniejszy mecz i gra jak amator - patrz mecze z Bayernem czy nawet z City ostatnio.
4 lip 2020 | 23:31
0
no i pięknie, teraz trzymać się w czwórce, a w międzyczasie wzmocnić środek obrony, bo nie wygląda to zbyt dobrze
4 lip 2020 | 23:25
0
Z obrona owszem musi Chelsea coś zrobić ale pewnych rzeczy nie wykonasz od tak...
Ok można wydać na transfery 300 miln.tylko czy to pozwoli ustabilizować formę min.obronę?
Tak i nie,tu potrzeba tak jak w dzisiejszym meczu doświadczenia na boisku.
Jest druzyna w budowie,powoli małymi krokami jest budowana,a i tak duża presja jest nakłada na nich co nie ułatwia im w dobrym funkcjonowaniu.
Lampard wierzę ma możliwości zbudowania drużyny której każdy będzie się bal w przyszłości bo obecnie tak nie jest...
Musi zarząd pozyskać dwóch zawodników,LO I SO..
Wtedy będę bardziej oceniał pracę Lampard i grę drużyny.
4 lip 2020 | 23:03
Jedno jest pewne, Chelsea musi coś zrobić z obroną, bo duet Christensen, Zouma, dają się nawinąć jak juniorzy
0
Jedno jest pewne, Chelsea musi coś zrobić z obroną, bo duet Christensen, Zouma, dają się nawinąć jak dziecko.
4 lip 2020 | 23:17
0
Tylko kogo tu brac na ŚO? Nie widze super kandydatow,na LO dalbym albo Tellesa,badz Chilwella,tylko ta cena za Chilwella z kosmosu..
5 lip 2020 | 11:21
0
A Telles czasami nie przechodzi do PSG?
5 lip 2020 | 11:27
0
Odpowiedzią na słabą grę w obronie ma być Telles, który w Serie A nie dał rady i dopiero w bambusowej lidze portugalskiej zaczął kręcić staty? Znowu jakieś półśrodki, a potem płacz, że obrona słaba. Genialne... Chilwell byłby drogi, ale w końcu zapewniłby spokój na lewej obronie na 10 lat.
0
7 wychowanków grało, wynik 3-0, to był dobry dzień ;)
0
Mam takie pytanie..co z City I ich LM? Nalozyli na nich ten zakaz czy nie? Bo dalej nie wiadomo czy 5 miejsce wchodzi do Lm..
4 lip 2020 | 23:05
0
Z togo co wiem City się odwołało i czekają na rozpatrzenie więc zagrają kolejny sezon w LM. A pewnie 2 kolejnych już nie, chyba ze komisja odwoła bana albo go skróci.
4 lip 2020 | 23:12
0
Wlasnie ciekawe kiedy te rozpatrzenie dojdzie do skutku..coz,pozostaje niebieskim walczyc o top 4,a terminarz ciezszy niz ManU m.in. Wolves,Liverpool,Shefield Utd ..kazdy mecz musza grac na 110%