Pewne zwycięstwo PSG. Gwiazdy z golami

Youtube
Paris Saint-Germain pokonało przed własną publicznością FC Nantes 2:0 (0:0) w środowym meczu 16. kolejki francuskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Parc des Princes strzeli Kylian Mbappe. Reprezentant Francji w 52. minucie wykorzystał dośrodkowanie Angela Di Marii i pewnym strzałem w lewy dolny róg pokonał Albana Lafonta.
W 85. minucie wynik starcia na 2:0 ustalali Neymar. W 85. minucie sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, a Brazylijczyk zdołał zamienić jedenastkę na gola.
Podopieczni Thomasa Tuchela zanotowali 12. zwycięstwo w trwających rozgrywkach, mają na koncie 36 punktów i są liderem Ligue 1.
Ekipa "Kanarków" przegrała z kolei 7. spotkanie, uzbierała dotąd 23 "oczka", co daje jej aktualnie 9. lokatę.
Marcin Karbowski04 Dec 2019 · 23:04