Pewne zwycięstwo Wisły Kraków. "Biała Gwiazda" wygrała pierwszy sparing

Krzysztof Porębski / PressFocus
Autor: Adam Nowacki 12 sty 2022 | 14:04
Wisła Kraków w pierwszym zimowym sparingu pokonała dziesiąty zespół słowackiej ligi, Tatran Lipowski Mikułasz 3:0 (2:0).
Spotkanie zostało rozegrane w Myślenicach. Kolejne mecze towarzyskie czekają Wisłę już na obozie w Turcji, na który klub z Krakowa wyleci 15 stycznia.
Wynik meczu z Tatranem otworzył w 15. minucie Dor Hugi, który wykorzystał bardzo dobre dogranie Jana Klimenta.
Jeszcze przed przerwą “Biała Gwiazda” podwyższyła na 2:0. Tym razem indywidualną akcję przeprowadził Nikola Kuveljić i umieścił futbolówkę w siatce.
Trzecia bramka padła dopiero w 84. minucie. Uderzał Felicio Brown Forbes, piłkę odbił golkiper rywali, ale skuteczną dobitką wykazał się Michal Skvarka.
Na boisku pojawili się piłkarze sprowadzeni przez Wisłę w ostatnim czasie. Sebastian Ring wyszedł w pierwszym składzie, a Zdenek Ondrasek grał po przerwie.
Wisła Kraków - Tatran Lipowski Mikułasz 3:0 (2:0)

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI