W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Piast Gliwice. Waldemar Fornalik: W Siedlcach wystąpili zawodnicy, którzy nie grali często w lidze

Waldemar Fornalik
Źródło zdjęcia: Dziurek / shutterstock.com

Trener Piasta Gliwice Waldemar Fornalik mobilizuje swoich podopiecznych przed konfrontacją z rezerwami Legii Warszawa w 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski.

Podopieczni byłego selekcjonera kadry przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe po 0:3 z Lechem Poznań i Śląskiem Wrocław. Obrońcy tytułu zajmują piąte miejsce w tabeli rozgrywek PKO Ekstraklasy.

- Bardzo poważnie traktujemy te rozgrywki. W Siedlcach wystąpili zawodnicy, którzy nie grali często w lidze, ale mimo to, był to mocny zespół. Teraz będzie podobnie, ale zagrają również ci, którzy wystąpili w sobotę. Jakościowo będzie to silna drużyna - zapewnia Fornalik w rozmowie z oficjalnym serwisem mistrzów Polski.

- Dla młodych zawodników będzie to szansa promocji i pokazania się z jak najlepszej strony nie tylko opinii publicznej, ale również w samym klubie. Będą chcieli udowodnić, że warto na nich stawiać i można na nich liczyć. Na pewno nie zabraknie ambicji i zaangażowania, więc na taki mecz się przygotowujemy - podkreślił były opiekun kadry.

- Oczywiście, chcemy wygrać to spotkanie. Zawodnicy mają świadomość, że nasza sytuacja w tabeli jest dobra, ale uciekło nam coś, co niekoniecznie musiało uciec - podsumował Fornalik.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.