Piast Gliwice wygrał sparing z Łudogorcem Razgrad

Dziurek / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 22 sty 2020 | 18:10
Piast Gliwice pokonał Łudogorec Razgrad 2:0 (2:0) w meczu sparingowym rozegranym w ramach zgrupowania w Turcji.
Mistrzowie Polski objęli prowadzenie w 12. minucie spotkania. Wówczas Uros Korun uderzył zza pola karnego, a piłka po tym, jak odbiła się od jednego z obrońców rywali, wpadła do siatki.
W 42. minucie wynik starcia na 2:0 ustalił Piotr Parzyszek, który wykorzystał dośrodkowanie Mikkela Kirkeskova i pewnym uderzeniem pokonał golkipera rywali.
W barwach Łudogorca wystąpił Jakub Świerczok.
To był pierwszy sparing Piasta podczas zgrupowania w Turcji, ale drugi w zimowym okresie przygotowawczym. Kolejnym rywalem podopiecznych Waldemara Fornalika będzie Zoria Ługańsk, z którą zagrają w najbliższą sobotę.
* * * * * *

Piast Gliwice - Łudogorec Razgrad 2:0 (2:0)

Bramki: Korun 11, Parzyszek 41.
Piast: Plach (46. Szmatuła) - Mokwa, Czerwiński (66. Korun), Korun (46. Malarczyk), Kirkeskov (46. Holubek) - Jodłowiec (46. Sokołowski), Hateley (46. Huk) - Milewski (46. Rymaniak), Felix (76. Borkała) - Parzyszek (46. Steczyk), Tuszyński (76. Stanek).
Łudogorec: Dos Santos (46. Iliev) - Terziev (46. Moti), Cicinho (46. Forster), Nedyalkov (46. Ikoko), Grigore (46. Tawatha), Yusein (46. Anicet), Baji (46. Dyakov), Biton (46. Marcelinho), Cauly (46. Świerczok), Wanderson (46. Jorginho), Keseru (46. Tchibota)

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN