Piękna asysta Arkadiusza Milika! Olympique Marsylia wygrała po golu w doliczonym czasie gry [WIDEO]

Piękna asysta Arkadiusza Milika! Marsylia wygrała po golu w doliczonym czasie gry [WIDEO]
Autor: Adam Kłos 17 kwi 2021 | 18:50
Arkadiusz Milik zanotował asystę w meczu z Lorient. Polak obsłużył podaniem Dmitriego Payeta, a mecz zakończył się zwycięstwem Marsylii 3:2.
Początkowo spotkanie na Stade Velodrome wymknęło się spod kontroli Marsylii. Do przerwy Lorient prowadziło 1:0 po golu Teremasa Moffiego. "Olympijczycy" ruszyli do odrabiania strat dopiero po przerwie.
W 52. minucie Arkadiusz Milik stanął przed świetną szansą na doprowadzenie do remisu. Jego uderzenie obronił jednak Matthieu Dreyer.
Kilkadziesiąt sekund później napastnik wcielił się w rolę asystenta. Reprezentant Polski dobrze zgrał piłkę do Payeta, który pięknym strzałem doprowadził do remisu.
W 56. minucie zespół OM wyszedł na prowadzenie. Do siatki trafił Pol Lirola, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie ligowym.
Marsylia nie zdołała jednak utrzymać prowadzenia. W 70. minucie Moffi skompletował dublet, zapewniając Lorient remis.
Gdy wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, w doliczonym czasie gry Lirola po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Hiszpan miał zbyt wiele miejsca i czasu na podjęcie decyzji i płaskim strzałem zapewnił Marsylii zwycięstwo.
Milik i spółka awansowali na szóste miejsce w lidze. Lorient jest siedemnaste.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 13

17 kwi 2021 | 18:59
0
Arkadiuszo to dobry napastnik moim zdaniem..
17 kwi 2021 | 19:03
0
Jakby był dobry to by w reprezentacji tez tak grał.
17 kwi 2021 | 18:58
0
Szkoda ze w reprezentacji Milik tak nie gra.
17 kwi 2021 | 18:53
0
Asysta cieszy, ale ten mecz Milik na stojąco 🤦🏻‍♂️ ale najważniejsze ze gra regularnie ...
17 kwi 2021 | 19:02