Piękna asysta Mariano Diaza i wygrana Realu Madryt. "Królewscy" znów na czele La Ligi [WIDEO]

Fabrizio Carabelli/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 30 paź 2021 | 15:55
Real Madryt wygrał 2:1 z Elche w pierwszym sobotnim spotkaniu 12. kolejki La Ligi. Dubletem popisał się Vinicius Junior, a przy jego pierwszym trafieniu piękną asystą popisał się Mariano Diaz.
W minioną środę "Królewscy" dość niespodziewanie nie znaleźli sposobu na Osasunę. W starciu z Elche podopieczni Carlo Ancelottiego od początku przejęli inicjatywę. Szansę na gola miał Rodrygo, ale jego uderzenie obronił Casilla.
W 22. minucie Real wyszedł na prowadzenie. Elche straciło piłkę w środku pola, a goście wyprowadzili błyskawiczną kontrę. Mariano Diaz piętką zagrał do Viniciusa, a ten ze spokojem wykończył całą akcję.
Po chwili mogło być 2:0. Mariano znakomicie minął obrońcę oraz golkipera i miał przed sobą praktycznie pustą bramkę. Musiał jednak uderzać z ostrego kąta i trafił tylko w boczną siatkę. Pod koniec pierwszej połowy Elche powinno wyrównać, lecz z kilku metrów fatalnie pomylił się Lucas Perez.
Początek drugiej połowy był dość spokojny w wykonaniu obu drużyn, Real wydawał się usatysfakcjonowany jednobramkowym prowadzeniem. Sytuacja Elche mocno skomplikowała się w 63. minucie. Za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Raul Guti.
Dziesięć minut później "Królewscy" podwyższyli wynik, przesądzając o losach spotkania. Luka Modrić zagrał znakomite prostopadłe podanie do Viniciusa, a Brazylijczyk skompletował dublet.
W końcówce spotkania Elche zdołało jeszcze złapać kontakt. Dość przypadkowo sam na sam z bramkarzem znalazł się Milla i wykorzystał tę sytuację. Na wyrównanie gospodarzom zabrakło jednak czasu.
Dzięki wygranej 2:1 Real awansował na pozycję lidera La Ligi. Ma tyle samo punktów, co drugi Real Sociedad, który w niedzielę zmierzy się z Athletikiem Bilbao.
1 - 2
30 paź 2021 | 14:00 (zakończony)

Przebieg meczu

22'
V. Junior
73'
V. Junior
E. Hazard
(V. Junior)
86'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 29

30 paź 15:57
0
Panie Carlo Ancelotti powiedz no mi Pan, co Pan zrobił z tym Viniciusem?
KOCUR!!!
30 paź 16:01
0
Vini Crack 💥
30 paź 16:03
0
Winciusz haha co to za drewniak jakiś kolejny po drewniaku kharimie co tylko nożke dostawić potrafi na pustaka.
30 paź 16:08
0
Ok nie płacz już. Idź pobaw się klockami ulży ci.
30 paź 16:14
0
Vinicius? TOP! [Meczyki czas uaktualnić tabelę, bo Real już na pierwszym miejscu w lidze].