Piękna bramka Arkadiusza Recy! Crotone wreszcie wygrało, AC Milan naciska Inter [WIDEO]

Screen
Autor: Wojciech_Falenta 7 mar 2021 | 17:08
Arkadiusz Reca wpisał się na listę strzelców w dzisiejszym meczu na dole tabeli Serie A. Crotone, w którym występuje reprezentant Polski, pokonało u siebie Torino 4:2. Cenne zwycięstwo odniósł też AC Milan, który wygrał 2:0 z Hellasem Verona.
Beniaminek włoskiej ekstraklasy przerwał passę siedmiu kolejnych porażek, zwyciężając przetrzebione ostatnio przez przypadki koronawirusa wewnątrz zespołu Torino.
Gospodarze prowadzili 2:1, kiedy w 80. minucie spotkania podanie Adama Ounasa zamienił na swoje drugie trafienie w tym sezonie rozgrywający pełne zawody na pozycji lewego wahadłowego Reca.
Końcówka obfitowała jeszcze w gole oraz emocje. Goście zdołali złapać kontakt, lecz ostatnie słowo należało do Crotone. Ostatecznie beniaminek zwyciężył 4:2.
Mimo wygranej Crotone pozostaje na ostatnim miejscu w tabeli, z sześciopunktową stratą do bezpiecznej strefy. W meczowej kadrze Torino nie znalazł się dzisiaj Karol Linetty. Prawdopodobnie Polak nie doszedł jeszcze do siebie po przejściu koronawirusa
4 - 2
07 mar 2021 | 15:00 (zakończony)

Przebieg meczu

27'
45'
1'
84'
A. Sanabria
90'
3'
90'
3'
90'
4'

śr. wiek: 27 lat
Milan zbliżył się na odległość trzech punktów do prowadzącego w tabeli włoskiej ekstraklasy lokalnego rywala, bez większych problemów ogrywając zajmujący miejsce w górnej połowie klasyfikacji Hellas.
Podopieczni Stefano Piolego objęli prowadzenie na Stadio Marcantonio Bentegodi po kapitalnym uderzeniu piłki z rzutu wolnego w wykonaniu Rade Krunicia.
Goście przypieczętowali wygraną krótko po przerwie. Atak pozycyjny Milanu mocnym strzałem pod poprzeczkę sfinalizował grający w tym meczu na pozycji lewego obrońcy Diogo Dalot.
Dzięki zwycięstwu Milan wywarł presję na Interze, który podejmie jutrzejszego wieczoru w szlagierowo zapowiadającym się spotkaniu Atalantę.
W zespole Hellasu tylko rezerwowym był dziś Paweł Dawidowicz.

śr. wiek: 24.6 lat
W dolnej części tabeli Serie A punktami podzieliły się Fiorentina - z Bartłomiejem Drągowskim w bramce - i Parma.
“Viola” prowadziła w tym meczu dwukrotnie, by ostatecznie uratować jedno “oczko” w doliczonym czasie gry. Pozostająca w strefie spadkowej Parma nadal czeka tym samym na pierwszą wygraną od ponad trzech miesięcy.
Wspomniany Drągowski popisał się tymczasem efektowną interwencją po strzale Gervinho w pierwszej połowie tego szalonego spotkania.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN