Piękna bramka przewrotką napastnika Getafe. "Uwaga, golazo" [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 31 paź 2021 | 20:23
Enes Unal popisał się przepięknym strzałem w spotkaniu z Espanyolem. Napastnik Getafe zdobył bramkę przewrotką.
Turek trafił na Colisseum Alfonso Perez w 2020 roku. Zespół z przedmieść Madrytu zapłacił za niego dziewięć milionów euro.
W tym sezonie 24-latek miał ogromne problemy ze skutecznością. W jedenastu dotychczasowych kolejkach tylko raz wpisał się na listę strzelców.
Dziś Unalowi udało się w pięknym stylu zaskoczyć golkipera Espanyolu. W 31. minucie starcia z "Papużkami" napastnik dostał piłkę w polu karnym, podbił ją i uderzeniem przewrotką skierował do siatki.
Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Sergi Gomez. W drugiej połowie Unal skompletował dublet. Tym razem Turek wykorzystał sytuację sam na sam z Diego Lopezem.
Getafe wygrało 2:1, ale nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Espanyol jest czternasty.
2 - 1
31 paź 2021 | 18:30 (zakończony)

Przebieg meczu

27'
63'
J. Puado
(Y. Herrera)
65'
(E. Akurugu)
69'
J. Puado
77'
J. Mata
81'
F. Luis
(A. Nyom)
J. Cuenca
(Carles Alena Castillo)
88'
A. Pedrosa
90'
2'
90'
4'
90'
6'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI