Piękna bramka przewrotką napastnika Getafe. "Uwaga, golazo" [WIDEO]

Enes Unal popisał się przepięknym strzałem w spotkaniu z Espanyolem. Napastnik Getafe zdobył bramkę przewrotką.
Turek trafił na Colisseum Alfonso Perez w 2020 roku. Zespół z przedmieść Madrytu zapłacił za niego dziewięć milionów euro.
W tym sezonie 24-latek miał ogromne problemy ze skutecznością. W jedenastu dotychczasowych kolejkach tylko raz wpisał się na listę strzelców.
Dziś Unalowi udało się w pięknym stylu zaskoczyć golkipera Espanyolu. W 31. minucie starcia z "Papużkami" napastnik dostał piłkę w polu karnym, podbił ją i uderzeniem przewrotką skierował do siatki.
Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Sergi Gomez. W drugiej połowie Unal skompletował dublet. Tym razem Turek wykorzystał sytuację sam na sam z Diego Lopezem.
Getafe wygrało 2:1, ale nadal zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Espanyol jest czternasty.
Adam Kłos31 Oct 2021 · 20:23
Źródło: Twitter