Piękny gol Calhanoglu nie wystarczył. AC Milan przegrał z Sassuolo! [WIDEO]

Fabrizio Andrea Bertani / shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 21 kwi 2021 | 20:26
Przed meczem atmosferę podgrzał Roberto De Zerbi. Trener Sassuolo ostro skrytykował kluby chcące grać w Superlidze. Milan był jednym z nich.
Jako pierwsi do siatki trafili gospodarze. W 30. minucie efektownym uderzeniem z kilkunastu metrów popisał się Calhanoglu.
Goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w drugiej połowie. Ich bohaterem był Raspadori, który strzelił dwa gole w odstępie siedmiu minut.
Porażka może skomplikować szanse Milanu na awans do Ligi Mistrzów. Co prawda nadal jest drugi w tabeli, ale jeszcze w ramach tej kolejki może stracić tę pozycję na rzecz Atalanty Bergamo.

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 3

21 kwi 2021 | 20:32
0
Ale jak to ?! Klub z superligi przegrywa u siebie z jakimś Sassulolo??? Przecież według większości polskich napinaczy internetowych takie mecze to strata czasu. Jak to możliwe? ??????
21 kwi 2021 | 20:46
0
Toż to niesłychane!
21 kwi 2021 | 20:38
0
A to się zdziwiłem teraz krótko przed bramką na 1:1 sprawdzałem wyniki meczów na FS, a tu news AC Milan przegrał.