Piękny gol Grzegorza Krychowiaka! Polak popisał się kapitalnym uderzeniem w derbach Moskwy [WIDEO]

Vladimir Koshkarov/shutterstock.com
Autor: Daniel Makarewicz 27 lut 2021 | 18:05
Gol Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej. Polak trafił do siatki w derbach Moskwy. Jego drużyna wygrała 2:0.
Lokomotiw w 20. kolejce ligi rosyjskiej mierzył się z CSKA. W wyjściowym składzie gospodarzy na derbowym pojedynek znalazło się dwóch Polaków. Szansę dostali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak.
Mecz rozpoczął się po myśli "Parowozów". Już w 6. minucie objęli prowadzenie. Lisakowicz mocnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców.
Piłkarze na przerwę schodzili przy wyniku 2:0. Doszło do tego za sprawą Grzegorz Krychowiaka.
Polak pokazał się w 41. minucie. Wówczas dostał podanie od Kamano i nie dał szans bramkarzowi rywali. "Krycha" popisał się kapitalnym uderzeniem z linii pola karnego.
W drugiej połowie emocji nie brakowało. Rzut karny dla CSKA zmarnował Vlasić. Później z boiska wyleciał Nikolić, piłkarz Lokomotiwu.
Wynik nie uległ jednak zmianie. Lokomotiw wygrał w derbach Moskwy 2:0. Dzięki zwycięstwu ma 31 punktów i zajmuje 6. lokatę w tabeli. Drużyna CSKA jest druga z dorobkiem 37 "oczek".

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN