Piękny gol Grzegorza Krychowiaka! Polak popisał się kapitalnym uderzeniem w derbach Moskwy [WIDEO]

Vladimir Koshkarov/shutterstock.com
Gol Grzegorza Krychowiaka w lidze rosyjskiej. Polak trafił do siatki w derbach Moskwy. Jego drużyna wygrała 2:0.
Lokomotiw w 20. kolejce ligi rosyjskiej mierzył się z CSKA. W wyjściowym składzie gospodarzy na derbowym pojedynek znalazło się dwóch Polaków. Szansę dostali Maciej Rybus i Grzegorz Krychowiak.
Mecz rozpoczął się po myśli "Parowozów". Już w 6. minucie objęli prowadzenie. Lisakowicz mocnym uderzeniem wpisał się na listę strzelców.
Piłkarze na przerwę schodzili przy wyniku 2:0. Doszło do tego za sprawą Grzegorz Krychowiaka.
Polak pokazał się w 41. minucie. Wówczas dostał podanie od Kamano i nie dał szans bramkarzowi rywali. "Krycha" popisał się kapitalnym uderzeniem z linii pola karnego.
W drugiej połowie emocji nie brakowało. Rzut karny dla CSKA zmarnował Vlasić. Później z boiska wyleciał Nikolić, piłkarz Lokomotiwu.
Wynik nie uległ jednak zmianie. Lokomotiw wygrał w derbach Moskwy 2:0. Dzięki zwycięstwu ma 31 punktów i zajmuje 6. lokatę w tabeli. Drużyna CSKA jest druga z dorobkiem 37 "oczek".
Daniel Makarewicz27 Feb 2021 · 18:05