Piękny gol Leo Messiego nie wystarczył. Remis Argentyny w Copa America [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 15 cze 2021 | 06:53
Reprezentacja Argentyny zremisowała z Chile 1:1 w swoim pierwszym meczu na Copa America. Ozdobą spotkania był piękny gol Leo Messiego.
Gwiazdor Barcelony był aktywny od początku gry. Na bramkę rywali szarżował już w 8. minucie, ale piłka po jego mocnym uderzeniu poleciała obok słupka.
Bardziej precyzyjny był w 33. minucie. Messi podszedł wówczas do rzutu wolnego i przymierzył świetnie. Choć Claudio Bravo ruszył w kierunku piłki, to nie był w stanie zatrzymał dobrze uderzonej piłki. Ta wpadła do siatki pod poprzeczką.
Chilijczycy do odrabiania strat ruszyli na początku drugiej połowy. W 58. minucie do rzutu karnego podszedł Arturo Vidal, ale Emiliano Martinez sparował piłkę na poprzeczkę. Przy dobitce był już bezradny - przytomnością wykazał się Eduardo Vargas.
Żadna z drużyn nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Argentyńczycy mieli szansę w końcówce, gdy do podania Messiego wystartował Gonzalez, ale piłka po jego główce nie trafiła do siatki.
W drugim meczu tej grupy Paragwaj ograł Boliwię. Bohaterem był Romero, który strzelił wszystkie gole dla swojego zespołu. Trafienie dla Boliwii zaliczył Saavedra.
1 - 1
14 cze 2021 | 23:00 (zakończony)

Przebieg meczu

25'
M. Isla
32'
E. Pulgar
35'
A. Vidal
57'
A. Vidal
67'
A. Di Maria
77'
(C. Palacios)
C. Pinares
84'
(G. Medel)
T. Alarcon
(A. Vidal)
85'
N. Molina
90'
4'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
57 gol Leo z wolnego! Pięknie. A to Chile to miało niezłego farta z tym karnym.
15 cze 2021 | 09:27
0
Takie mecze do oglądania to jest jak pokuta.. Niesamowita kopanina, ta ponura atmosfera na trybunach, te wieczne przepychanie, upadanie na murawę.. Odechciewa się wszystkiego oglądając coś takiego. Var trwający 3,4 minuty.. No litości. Nigdy więcej.. Może ewentualnie jakiś mecz w fazie pucharowej oglądnę, ale to na pewno nie na trzeźwo
15 cze 2021 | 08:45
0
Ale nudy, najciekawszy w tym meczu był co chwilę przelatujący przed kamerą ptak.