Piękny gol piłkarza Lecha w młodzieżówce Portugalii. Zdjął pajęczynę [WIDEO]

Pawel Jaskolka / PressFocus
Afonso Sousa strzelił pięknego gola dla młodzieżowej reprezentacji Portugalii. Jego drużyna wygrała z Gruzją 4:1.
Piłkarz Lecha jest regularnie powoływany do portugalskiej młodzieżówki. Mecz z Gruzją był jego siódmym występem w tej edycji eliminacji do mistrzostw Europy. We wcześniejszych występach zaliczył cztery asysty. Teraz pierwszy raz trafił do siatki.
Sousa pojawił się na boisku w przerwie. W 76. minucie ustalił wynik na 4:1. 22-latek przymierzył zza pola karnego w okienko. Gruziński bramkarz tylko patrzył, jak piłka wpada do jego bramki.
Sousa trafił do Lecha przed tym sezonem. Na razie nie wywalczył sobie miejsca w pierwszym składzie. Zagrał w dwunastu meczach. Strzelił w nich trzy gole.
Marcin Karbowski24 Sep 2022 · 20:33
Źródło: Twitter