Piękny gol polskiego napastnika w MLS. Podkręcił piłkę jak najlepsi na świecie [WIDEO]

Chicago Fire FC
Kacper Przybyłko strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie MLS. Napastnik Chicago Fire w efektowny sposób pokonał bramkarza FC Cincinnati.
Drużyna Polaka musiała gonić wynik od 8. minuty, gdy gola strzelił Moreno. Przybyłko wyrównał w 32. minucie. Popisał się wtedy technicznym strzałem z narożnika pola karnego.
Dla Przybyłki był to pierwszy gol w sezonie. Na boisku spędził cały mecz. W doliczonym czasie został ukarany żółtą kartką.
Spotkanie było bardzo emocjonujące. Chicago po golach Czichosa i Brady'ego objęło nawet prowadzenie 3:1. Nie dowiozło jednak zwycięstwa do końca spotkania. W końcówce goście wyrównali za sprawą Santosa i Moreno.
Chicago Fire pozostaje w tym sezonie bez zwycięstwa. Ma na swoim koncie dwa remisy i porażkę. Z takim dorobkiem jest ostatnie w Konferencji Wschodniej.
Marcin Karbowski19 Mar 2023 · 10:58
Źródło: Twitter