Pierre-Emerick Aubameyang podpadł kibicom Arsenalu. Musiał skorzystać z toalety w trakcie meczu

CosminIftode / Shutterstock.com
Autor: Marcin Karbowski 6 gru 2019 | 08:19
Pierre-Emerick Aubameyang podpadł kibicom Arsenalu. Gabończyk w trakcie meczu z Brighton zszedł z boiska, by... skorzystać z toalety.
Atmosfera wokół Arsenalu jest coraz gęstsza. "Kanonierzy" w czwartkowy wieczór przegrali z Brighton 1:2 i spadli na dziesiąte miejsce w tabeli.
Już w trakcie meczu kibice Arsenalu wzięli na cel Aubameyanga, który na kilka minut opuścił boisko i udał się do toalety. Fani "Kanonierów" z niedowierzaniem komentowali tę sytuację we wpisach na Twitterze. Gabończykowi dostało się za brak profesjonalizmu. Sytuację starał się bagatelizować Fredrik Ljungberg.
- Nawet nie zauważyłem, że zszedł z boiska. Po prostu widziałem, jak wrócił po kilku minutach nieobecności. Czasami po prostu jest tak, że musisz iść do toalety - bronił swojego piłkarza Ljungberg.
Aubameyang to w tym sezonie jeden z nielicznych jasnych punktów w drużynie Arsenalu. 30-latek strzelił dziesięć goli w czternastu meczach Premier League.
Źródło: Daily Mail

Tabela ligowa - Premier League

Strzelcy - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

0
Każdemu może sie zdarzyć niby jak miał się zachować w takiej sytuacji? "Unai bo mnie ciśnie na srake. Nie masz tam śrajtaśmy troche? Będe stawiał klocka na boisku"? :D
6 gru 2019 | 16:13
0
Nie wiele brakowało a z powiedzenia ,,gryźć trawę '' wyszło by gryźć gówno.
6 gru 2019 | 15:22
0
"Zesraj sie, a nie daj sie!" Brawo Auba, robisz to dobrze :D
6 gru 2019 | 15:14
0
Wielka afera naprawdę kibice szukają nie wiadomo czego...
6 gru 2019 | 14:49
0
kogo nigdy nie przycisnęło niech pierwszy rzuci kamień
6 gru 2019 | 14:08
0
Prawdziwy twardziel sra na boisku, byli już tacy.
6 gru 2019 | 13:59
no tak to lepiej jebnąć klocka na boisku co? żałosne...
0
6 gru 2019 | 13:58
0
To teraz obok ławki rezerwowych Arsenal postawi Toy-Toykę i sprawa rozwiązana. Gorzej z meczami na wyjazdach. Auba będzie chyba zabierać kibelek turystyczny. Jest jeszcze model "syberyjski" czyli dwa kije. Jednego kija, wbitego w ziemię, będzie się trzymać, a drugim odganiać namolnych podglądaczy. W oryginale (czyli na Syberii) drugi kij służy do odganiania wilków.
6 gru 2019 | 13:55
0
sraczka nie bierze jeńców
6 gru 2019 | 13:17
0
a moze tak , Auba stwierdził ze i tak nie wygrają dzisiaj meczu to poszedł zrobić kupe zeby przynajmniej dobrze sie tam czuć :D :D :D :D :D a tak serio to co mial sie zesrać na boisku ? moze cos mu zaszkodziło i musiał .
6 gru 2019 | 11:54
0
Musiał zejść, bo mógłby wypaść "atomowy orzech".
6 gru 2019 | 11:51
Japierdole już nawet do toalety nie można iść
0
Japierdole już nawet do toalety nie można iść w trakcie meczu
6 gru 2019 | 11:50
0
Może chciał zdążyć przed przerwą, kiedy wszyscy by słuchali.. ja pomimo 23 lat nadal mam problem ze sraniem w publicznym kiblu. A wy jak?
6 gru 2019 | 11:47