Pierwszy gol Francka Ribery'ego w Serie A! Piękne uderzenie z woleja [WIDEO]

alphaspirit / shutterstock
Franck Ribery strzelił bardzo ładną bramkę w meczu Atalanta - Fiorentina (2:2). To jego pierwszy gol na ligowych boiskach Serie A.
Francuz występuje w barwach Fiorentiny od bieżącego sezonu. Wcześniej najlepsze lata swojej kariery poświęcił na grę w barwach Bayernu Monachium.
Były gracz "Die Roten" błysnął w wyjazdowym meczu swojego nowego zespołu w starciu z Atalantą. W 65. minucie strzelił świetną bramkę po uderzeniu z woleja.
Był to drugi gol Fiorentiny w tym meczu. Wcześniej, w 24. minucie, prowadzenie gościom zapewnił Federico Chiesa.
Gospodarze nie załamali się jednak dwubramkową stratą. W końcówce meczu ruszyli agresywnie na połowę gości.
W 84. minucie kontaktową bramkę zdobył Josip Ilicić, zaś w doliczonym czasie gry wyrównującego gola strzelił Timothy Castagne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.