Pierwszy gol Francka Ribery'ego w Serie A! Piękne uderzenie z woleja [WIDEO]

Twitter
Autor: Mateusz Jagniaciak 22 wrz 2019 | 19:57
Franck Ribery strzelił bardzo ładną bramkę w meczu Atalanta - Fiorentina (2:2). To jego pierwszy gol na ligowych boiskach Serie A.
Francuz występuje w barwach Fiorentiny od bieżącego sezonu. Wcześniej najlepsze lata swojej kariery poświęcił na grę w barwach Bayernu Monachium.
Były gracz "Die Roten" błysnął w wyjazdowym meczu swojego nowego zespołu w starciu z Atalantą. W 65. minucie strzelił świetną bramkę po uderzeniu z woleja.
Był to drugi gol Fiorentiny w tym meczu. Wcześniej, w 24. minucie, prowadzenie gościom zapewnił Federico Chiesa.
Gospodarze nie załamali się jednak dwubramkową stratą. W końcówce meczu ruszyli agresywnie na połowę gości.
W 84. minucie kontaktową bramkę zdobył Josip Ilicić, zaś w doliczonym czasie gry wyrównującego gola strzelił Timothy Castagne. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2.

22 wrz 2019 | 21:38
Nie wiedziałem, że w lidze włoskiej, niczym w pucharach, bramki strzelone na wyjeździe są premiowane! Napisane w artykule mamy, że pomógł w zwycięztwie a końcowy wynik to 2:2, jak to jest Panie redaktorze? Traci mi to sens i to bezapelacyjnie
0
Nie wiedziałem, że w lidze włoskiej, niczym w pucharach, bramki strzelone na wyjeździe są premiowane! Napisane w artykule mamy, że pomógł w zwycięstwie a końcowy wynik to 2:2, jak to jest Panie redaktorze? Traci mi to sens i to bezapelacyjnie
22 wrz 2019 | 21:15
0
no to sie popisal
22 wrz 2019 | 20:58
Kurde jestem trochę nie na czasie. Myślałem że Ribery zakończył karierę
0
Kurde jestem trochę nie na czasie. Myślałem że Ribery zakończył karierę. Super wrzuta i bramka :-)
22 wrz 2019 | 20:43