Świetny mecz Mateusza Klicha! Dwa gole reprezentanta Polski w Pucharze Ligi [WIDEO]

Conor Mollor
Mateusz Klich strzelił dwa gole w meczu Leeds United z Barnsley w Pucharze Ligi. Jego drużyna wygrała 3:1.
Leeds objęło prowadzenie w 21. minucie. Pierwszego gola w barwach angielskiego klubu strzelił Luis Sinisterra. "Pawie" latem kupiły go z Feyenoordu za 25 mln euro.
Klich swojego gola strzelił w 32. minucie. Polak zmylił bramkarza rywali i pewnie wykorzystał rzut karny.
Dla Klicha to pierwsze trafienie w bieżących rozgrywkach. W sumie dla "Pawi" zdobył już 23 bramki.
Leeds do przerwy nie utrzymało czystego konta. W 36. minucie kontaktowego gola dla Barnsley strzelił Mads Andersen. Goście mogli nawet wyrównać, ale Callum Styles nie wykorzystał rzutu karnego.
W 56. minucie Klich strzelił drugiego gola. Polak wykorzystał swobodę pozostawioną w polu karnym i technicznym strzałem ustalił wynik spotkania.
Marcin Karbowski24 Aug 2022 · 21:28
Źródło: Twitter