Arteta w ogniu krytyki, wszystko przez Kiwiora. Kibice Arsenalu wściekli na trenera

Arteta w ogniu krytyki, wszystko przez Kiwiora. Kibice Arsenalu wściekli na trenera
Nigel Bramley / Press Focus
Jakub Kiwior z ławki rezerwowych obejrzał niedzielną porażkę Arsenalu z Aston Villą. Wielu fanów londyńskiego klubu domaga się od Mikela Artety postawienia na Polaka, a nie na Ołeksandra Zinczenkę.
Polak w ostatnich tygodniach stał się podstawowym lewym obrońcą "Kanonierów". W ostatnich dwóch kolejkach Premier League zagrał jednak Zinczenko. Kiwior mocno zawiódł w spotkaniu z Bayernem. Odsunięcie go od wyjściowej jedenastki nie podoba się jednak kibicom.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Jakub Kiwior spisał się dobrze, a drużyna solidnie grała w obronie. Odkąd Zinczenko wrócił, jesteśmy nerwowi - napisał na platformie X jeden z fanów Arsenalu.
- To! Nie rozumiem tego. Nasz najlepszy futbol przyszedł po odwróceniu White'a. Odkąd Zinczenko wrócił, wyglądamy totalnie beznadziejnie - odpowiedział inny z kibiców.
Wielu fanów "Kanonierów" uważa, że Zinczenko nie powinien mieć miejsca w wyjściowej jedenastce Arsenalu. Uważają, że Polak spisywał się zdecydowanie lepiej od Ukraińca.
- Kiwior grał dobrze na lewej obronie w każdym meczu oprócz starć z City i Bayernem. Nie da rady przeciwko najlepszym. Więc wystawiaj Tomiyasu z najlepszymi. Zinczenko nie powinien już nigdy więcej występować, zwłaszcza teraz, gdy Timber prawie wraca - stwierdził kolejny z fanów Arsenalu.
- Kiwior spisywał się świetnie, Rice dobrze grał na lewej stronie jako "ósemka". Arteta zagrał Zinczenką i cofnął Rice'a na "szóstkę" w ważnym meczu. Irytujące - czytamy w mediach społecznościowych.

Przeczytaj również