"Gra sprawia mi wielką radość". Piłkarz Lecha Poznań cieszy się z rosnącej formy

"Gra sprawia mi wielką radość". Piłkarz Lecha Poznań cieszy się z rosnącej formy
Pawel Jaskolka / press focus
Filip Marchwiński w rundzie wiosennej staje się coraz ważniejszą postacią Lecha Poznań. Piłkarz "Kolejorza" cieszy się nie tylko z kolejnego gola, ale i z cennego zwycięstwa swojej drużyny w PKO Ekstraklasie.
Polski pomocnik od dawna uważany jest za wielki talent, lecz przy Bułgarskiej przez długi czas nie potrafił pokazać pełni potencjału. Ostatnio zaczęło się to jednak zmieniać. Niedzielne spotkanie z Widzewem było tego kolejnym dowodem.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Byliśmy dzisiaj bardzo skuteczni. To był taki mecz, w którym z jednej i drugiej strony nie było zbyt wiele sytuacji podbramkowych. Ważne, że to my byliśmy tą ekipą, która potrafiła swoje wykorzystać i wygraliśmy 2:1 - powiedział Marchwiński w rozmowie z oficjalną stroną Lecha.
- Jeśli chodzi o mojego gola, to dostałem kapitalne podanie od Niki Kwekweskiriego, niezbyt często zdarza mi się pokonywać bramkarzy uderzeniami głową, ale dziś tak się stało. Dobrze się czułem na boisku kolejny raz, gra sprawia mi wielką radość - podkreślił.
- Fajnie, że po trudnym meczu w Sztokholmie zapunktowaliśmy w lidze, na dodatek przeciwko takiej drużynie jak Widzew. Oni też są w czołówce i fajnie grają. Dla naszych kibiców to ważne starcie, prestiżowe, więc tym bardziej cieszą te punkty - zakończył.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik20 Mar 2023 · 16:54
Źródło: lechpoznan.pl

Przeczytaj również