Kosakiewicz: Na niedzielne spotkanie nastawiamy się pozytywnie

Kosakiewicz: Na niedzielne spotkanie nastawiamy się pozytywnie
asinfo
Łukasz Kosakiewicz, piłkarz Korony Kielce, podkreślił, że w kieleckiej drużynie panują obecnie bardzo dobre nastroje.
- Cieszymy się, że ten ciężki okres, który ciągle trwa, obywa się bez porażki. To najważniejsze. Humory dopisują po pucharowej wygranej, także na niedzielne spotkanie nastawiamy się pozytywnie - stwierdził zawodnik.
Dalsza część tekstu pod wideo
- Każda wygrana napędza jeszcze bardziej. Radości nie brakuje, bo wiadomo, jak to wyglądało z Zagłębiem: dogrywka, warunki atmosferyczne, przerwany mecz. Fajnie, że zwyciężyliśmy i mam nadzieję, że w niedzielę będzie tak samo - dodał Kosakiewicz.
Podchodzimy do meczu z Jagiellonią tak jak do każdego. Na pewno nie zabraknie respektu, ale też pewności siebie. Gramy fajnie w piłkę i nie mamy czego się obawiać. Na pewno będą chcieli, ale nie pozwolimy im na to i zrobimy wszystko, aby trzy punkty zostały w Kielcach - zakończył.
Źródło: korona-kielce.pl

Przeczytaj również