Pogoń wyjedzie na zgrupowanie przed meczem z Cracovią

Pogoń wyjedzie na zgrupowanie przed meczem z Cracovią
ASInfo (kadr z meczu Pogoni)
19 zawodników Pogoni Szczecin wyruszyło na przedmeczowe mini-zgrupowanie do Uniejowa pod Łodzią - poinformował szczeciński klub za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.








Podróże są dla nas bardzo męczące. Planowaliśmy lot samolotem, ale nie dostaliśmy zgody na to, by bezpośrednio przesiąść się w samolot z Warszawy do Krakowa. Musielibyśmy czekać na lotnisku kilka godzin. Mogła się powtórzyć historia sprzed meczu z Koroną Kielce, więc zapadła decyzja, że jedziemy dwa dni wcześniej. Mamy tam możliwość treningu na podgrzewanym boisku -




Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również