Szaleństwo w szatni Korony. Przegrali, cieszyli się jak z mistrzostwa [VIDEO]

Szaleństwo w szatni Korony. Przegrali, cieszyli się jak z mistrzostwa [VIDEO]
YouTube
Korona przegrała wczoraj z Termaliką, ale gol na innym boisku, już w doliczonym czasie gry, dał kielczanom awans do czołowej ósemki. Po przegranym spotkaniu piłkarze cieszyli się tak, jakby wywalczyli mistrzostwo Polski.


Najpierw zawodnicy gospodarzy myśleli, że przegrali walkę o górną ósemkę. Pozwieszali głowy i myślami byli już pewnie przy walce o utrzymanie, ale wtedy dotarły do nich wieści z Gdyni. Arka prowadziła tam z Wisłą Płock 1:0, ale w ostatnich sekundach goście doprowadzili do wyrównania. Remis w tym spotkaniu oznaczał, że Korona zajęła upragnione 8 miejsce po rundzie zasadniczej.


I wtedy, jak by to powiedział Sławek Peszko, "zaczęło się dziać" w szatni Korony. Zresztą zobaczcie sami:


Źródło: własne

Przeczytaj również