Trening strzelecki w Bundeslidze. Bayer Leverkusen rozbił rywala siedmioma bramkami [WIDEO]

Ekipa Greuther Furth zanotowała niezwykle dotkliwą porażkę. Beniaminek Bundesligi przegrał 1:7 z Bayerem Leverkusen.
Greuther Furth ewidentnie odstaje poziomem od najwyższej klasy rozgrywkowej. Po czternastu kolejkach zespół ma na koncie zaledwie jeden punkt.
Bayer nie zamierzał litować się nad rywalami. Wynik meczu otworzył Amine Adli, później do siatki trafił Edmond Tapsoba. Bramkę kontaktową zdobył Jeremy Dudziak, ale był to ostatni pozytywny akcent Greuther Furth w tym meczu.
Jeszcze przed przerwą wynik podwyższył Piero Hincapie. Druga połowa to już prawdziwy popis Patrika Schicka.
Czeski napastnik po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 49. minucie. Między 69. i 76. minutą Schick zdobył kolejne trzy bramki.
Bayer ostatecznie wygrał 7:1. To najwyższe domowe zwycięstwo "Aptekarzy" w historii ich występów w Bundeslidze.
Adam Kłos04 Dec 2021 · 17:24