"Założyłbym mu łańcuch". Zawodnik Atletico skomentował transfer Alvareza

"Założyłbym mu łańcuch". Zawodnik Atletico skomentował transfer Alvareza
IMAGO / pressfocus
Julian Alvarez wprost wyraził chęć odejścia z Atletico Madryt. Słowa reprezentanta Argentyny skomentował jego klubowy kolega Alex Baena, który również bierze udział w tegorocznym mundialu.
Trwa saga związana z potencjalnym transferem Juliana Alvareza. Napastnik przyznał, że zamierza odejść z Atletico. Swoją ofertę złożyła już Barcelona, której postawa nie przypadła do gustu działaczom z Madrytu. Skończyć może się na pozwaniu "Blaugrany" do FIFA, o czym pisaliśmy między innymi TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Atletico wyraźnie sprzeciwia się wypowiedziom reprezentanta Argentyny, a ten nie może liczyć na wsparcie kolegów. Alex Baena, jeden z zawodników Diego Simeone, dość krytycznie podsumował postawę 26-latka.
- Założyłbym mu łańcuch. (...) Może nie jest szczęśliwy, bo to nie był najlepszy sezon w jego wykonaniu. Ja też nie jestem zadowolony, ale ja chcę zostać - ocenił w COPE.
- Jestem tam, gdzie chcę być. Zakochałem się w tym klubie, w ludziach, kibicach. Na miejscu klubu nigdy nie sprzedałbym jednego z najlepszych piłkarzy do bezpośredniego rywala. Moim zdaniem powinien zostać - dodał.
W poprzednim sezonie Baena zagrał w 46 meczach, zdobył dwie bramki, zanotował trzy asysty. Alvarez ma za sobą 49 spotkań, 20 goli oraz dziewięć asyst.
Jan - Piekutowski
Jan PiekutowskiDzisiaj · 21:21
Źródło: COPE

Przeczytaj również