Zwycięstwo Wisły Płock w meczu sparngowym

Bartek23ef, wikipedia
Wisła Płock we wtorek rozegrała trzeci mecz sparingowy podczas zgrupowania na Cyprze. „Nafciarze” pokonali słowacki FC Nitra 2:1.
Tuż przed przerwą prowadzenie objęła drużyna, która obecnie zajmuje siódme miejsce w słowackiej ekstraklasie. Na listę strzelców wpisał się Marius Charizopulos.
Bardzo szybko po wznowieniu gry do remisu doprowadził Kamil Biliński, który wykorzystał rzut karny. Zwycięską bramkę dla Wisły strzelił w 54. minucie Oskar Zawada, który sfinalizował indywidualną akcję Konrada Michalaka.
Podopieczni Jerzego Brzęczka zajmują dziewiąte miejsce w tabeli LOTTO Ekstraklasy. 9 lutego zmierzą się u siebie z Górnikiem Zabrze.