Piłkarskie jaja w el. Ligi Mistrzów! Katastrofalne zachowanie golkipera Slavii Praga [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 4 sie 2021 | 21:13
Trwa walka w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W meczu Ferencvaros - Slavia Praga doszło do kuriozalnej sytuacji.
W pierwszej połowie starcia to mistrzowie Czech wykazywali więcej inicjatywy. Oddali więcej strzałów na bramkę rywala i wydawało się, że w końcu otworzą wynik spotkania.
W 44. minucie sytuacja wymknęła się im jednak spod kontroli. W pozornie niegroźnej sytuacji Slavia straciła bramkę.
Doszło do tego w kuriozalnych okolicznościach. Kaczaraba pod naciskiem rywala oddał piłkę do swojego bramkarz.
Ondrej Kolar nie zdołał jednak opanować piłki. Popełnił prosty błąd i przepuścił futbolówkę, która po chwili wtoczyła się do bramki.
Piłkarze Ferencvarosu po przerwie podwyższyli prowadzenie. W 50. minucie Kharatin wykorzystał rzut karny. Slavia ostatecznie przegrała 0:2 i jest w trudnej sytuacji przed rewanżem.
Źródło: twitter/własne

Strzelcy - Liga Mistrzów UEFA - Kwalifikacje

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 27

4 sie 2021 21:27
0
Tyle razy było i jest powtarzane nawet w B klasie nie podawaj dałnie jebany w światło bramki. To nie kurwa! Dalej podają.
0
Dokładnie to jest podstawa bramkarz zajebał to fakt ale to co zrobił obrońca to kompletna amatorszczyzna.
4 sie 2021 22:02