Piłkarskie jaja w el. Ligi Mistrzów! Katastrofalne zachowanie golkipera Slavii Praga [WIDEO]

Trwa walka w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W meczu Ferencvaros - Slavia Praga doszło do kuriozalnej sytuacji.
W pierwszej połowie starcia to mistrzowie Czech wykazywali więcej inicjatywy. Oddali więcej strzałów na bramkę rywala i wydawało się, że w końcu otworzą wynik spotkania.
W 44. minucie sytuacja wymknęła się im jednak spod kontroli. W pozornie niegroźnej sytuacji Slavia straciła bramkę.
Doszło do tego w kuriozalnych okolicznościach. Kaczaraba pod naciskiem rywala oddał piłkę do swojego bramkarz.
Ondrej Kolar nie zdołał jednak opanować piłki. Popełnił prosty błąd i przepuścił futbolówkę, która po chwili wtoczyła się do bramki.
Piłkarze Ferencvarosu po przerwie podwyższyli prowadzenie. W 50. minucie Kharatin wykorzystał rzut karny. Slavia ostatecznie przegrała 0:2 i jest w trudnej sytuacji przed rewanżem.
Daniel Makarewicz04 Aug 2021 · 21:13
Źródło: twitter/własne