Piłkarz Górnika Zabrze po meczu z Legią Warszawa: W drugiej połowie byliśmy lepsi. Zasłużyliśmy na coś więcej

Piłkarz Górnika po meczu z Legią: W drugiej połowie byliśmy lepsi. Zasłużyliśmy na coś więcej
Krzysztof Porebski / PressFocus
Autor: Maciej Pietrasik 28 lut 2021 | 14:53
Górnik Zabrze w sobotni wieczór przegrał 1:2 z Legią Warszawa w meczu 19. kolejki PKO Ekstraklasy. Obrońca drużyny ze Śląska, Giannis Masouras, uważa, że jego drużyna nie zasłużyła na taki rezultat.
Mistrzowie kraju umocnili się w ten weekend na pozycji lidera PKO Ekstraklasy. Górnik Zabrze postawił jednak stołecznemu zespołowi trudne warunki. Giannis Masouras żałuje, że nie przełożyło się to na wynik.
- Gdy rywal zdobył na początku meczu bramkę, zareagowaliśmy jak drużyna, co pozwoliło nam doprowadzić do wyrównania tuż przed przerwą. Myślę, że z przebiegu gry w drugiej połowie byliśmy lepsi - ocenił Masouras w rozmowie z oficjalną stroną Górnika.
- Mieliśmy kilka okazji do zdobycia drugiej bramki. Niestety, nadzialiśmy się na kontratak, po którym straciliśmy gola. Myślę jednak, że był to dobry mecz Górnika - ocenił piłkarz.
- Moim zdaniem zasłużyliśmy na coś więcej, na co najmniej jeden punkt. Mam nadzieję, że w następnych meczach będziemy grać jeszcze lepiej i wreszcie zdobędziemy to, na co zasługujemy i osiągniemy założone cele - zakończył.
Źródło: gornikzabrze.pl
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Dyskusja 6

28 lut 2021 | 14:59
0
Gdyby skupili się na grze w piłkę, a nie na polowaniu na Luqiniasa, coś by z tego było.
28 lut 2021 | 15:28
0
Nic by z tego nie było bo bez tych fauli do połowy było by po meczu przy wyniku conajmniej 3:0.
28 lut 2021 | 15:25
0
Futbol polega na kopaniu w piłkę a nie rywali jebane drwale z Zabrza. Nie dostaliście 2-3 bramek więcej tylko dzięki Frankowskiemu, który pozwolił na bandyckie wejścia w nogi Luquinhasa, którego jebane drewniaki nie potrafiliście zatrzymać inaczej niż próbując mu połamać nogi. Wiatru w żagle nabraliście do mizernych ataków po wątpliwym karnym, którego ten patałach nie raczył sprawdzić nawet na Varze. Mam nadzieje, że Frankowski do końca sezonu już Legii nie posędziuje.
28 lut 2021 | 16:50
Liczy się to co jest po gwizdu kończącym mecz.
Takie dywagacje nie mają sensu.
Trzeba było tak grać żeby wygrać.
0
28 lut 2021 | 23:11
0
Ja pierdole. Człowieku co Ty gadasz?! Gdyby sędzia był uczciwy to kończylibyście mecz w ósemkę. A Ty pierdolisz coś o zwycięstwie. Ja rozumiem, że pomyłki arbitrów mogą się zdarzyć ale nie 5 wręcz ewidentnych. A ten ma czelność jeszcze się wypowiadać coś o zwycięstwie. Macie szczęście, że karnego dostaliście bo był dość naciągany i na 10 sędziów 6 by nie odgwizdało, ale pal pięć.
28 lut 2021 | 23:15
Co za kurwa mać samouwielbienie. "nam się należy" "zasłużyliśmy". Ale mentalność tam w Zabrzu. Co wam się kurwa należy? Może wychodzić na boisko już z wynikiem 2:0 a mecz zaczynac od karnego grając w przewadze przynajmniej jednego zawodnika? Może to wam się nalezy bo jesteście jakiś Górnik, ktory po 89r chuja wygrywa.
0
Co za kurwa mać samouwielbienie. "nam się należy" "zasłużyliśmy". Ale mentalność tam w Zabrzu. Co wam się kurwa należy? Może wychodzić na boisko już z wynikiem 2:0 a mecz zaczynac od karnego grając w przewadze przynajmniej jednego zawodnika? Może to wam się nalezy bo jesteście jakiś Górnik, ktory po 89r chuja wygrywa. Nie pamiętam żeby ktokolwiek z Legii tak się wypowiadał, że im NAM się NALEŻY. Frankowski z gwizdkiem robił wszystko byście tego meczu nie przegrali. Pozwalał wam na ostre faula, króre powinny kończyć się drugimi żółtymi kartkami. Taki kalafior boiskowy powinien być pociągnięty do odpowiedzialności za takie brenie, że się Należy. Chuj z wami.