Piłkarz Lecha Poznań o krok od odejścia z klubu! Porozumienie coraz bliżej [NASZ NEWS]

Piłkarz Lecha Poznań o krok od odejścia z klubu! Porozumienie coraz bliżej [NASZ NEWS]
Adam Starszyński
Autor: Tomasz Włodarczyk 30 Cze 2022 | 19:53
Jan Sykora coraz bliżej odejścia z Lecha Poznań. Według naszych informacji mistrz Polski jest blisko osiągnięcia porozumienia z Viktorią Pilzno ws. definitywnego transferu 28-letniego zawodnika.
W sierpniu 2020 roku Lech Poznań sfinalizował transfer Jana Sykory, który podpisał czteroletni kontrakt z "Kolejorzem". W pierwszym sezonie w PKO BP Ekstraklasy piłkarz nie spełnił pokładanych w nim nadziei, więc zdecydowano się go wypożyczyć do klubu, z którego go sprowadzono - Viktorii Pilzno.
Dalsza część tekstu pod wideo
W minionym sezonie ligi czeskiej Sykora rozegrał 24 mecze, w których zdobył trzy bramki i zanotował sześć asyst, przyczyniając się tym samym do zdobycia mistrzostwa kraju.
W ostatnich tygodniach zastanawiano się, czy pomocnik - w związku z dobrą formą w ostatnich miesiącach - dostanie kolejną szansę w Lechu. Według naszych informacji piłkarz jest o krok od odejścia z "Kolejorza". Włodarze poznańskiego klubu są blisko osiągnięcia porozumienia z Viktorią Pilzno ws. definitywnego transferu Czecha.
To oznaczałoby, że 28-latek zakończyłby swój pobyt w Polsce z 35 meczami, jednym golem i pięcioma asystami na koncie. W najbliższym czasie wszystko się wyjaśni.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 6