Piłkarz Legii Warszawa w środku pandemii urządził imprezę ze studentami. Bezlitosne komentarze [ZDJĘCIE]

Piłkarz Legii Warszawa w środku pandemii urządził imprezę ze studentami. Bezlitosne komentarze [ZDJĘCIE]
Tomasz Folta / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 28 paź 2020 | 12:34
William Remy znalazł się w centrum uwagi, ale nie za sprawą swoich boiskowych dokonań. Jak się okazuje, piłkarz Legii w czasach pandemii koronawirusa nie unika kontaktów towarzyskich.
Do sieci trafiły zdjęcia, na których widać imprezującego Williama Remy'ego. Sprawa wzbudza bardzo duże kontrowersje. O szczegółach informują "SportoweFakty WP".
Jak francuski zawodnik spędza wolny czas? Defensor w czasie pandemii koronawirusa nie siedzi grzecznie w domu. 29-latek za to świetnie się bawi. Dziennikarze informują, że piłkarz urządził imprezę dla studentów w swoim domu.
Od zawodnika Legii Warszawa można było oczekiwać bardziej odpowiedzialnego zachowania. Coraz więcej ligowych spotkań jest przekładanych z powodu kolejnych zakażeń w zespołach. Tymczasem Remy zdaje się tym nie przejmować.
- Te majtki to ma chyba od kompletu z moją koszulą. A generalnie idiota. Odizolować od reszty zespołu - bezlitośnie ocenił Krzysztof Stanowski.
Inne komentarze utrzymane są w podobnym tonie.
- William Remy postanowił powalczyć o tytuł Dzbana Roku z Masonem Greenwoodem i Philem Fodenem. Oni na zgrupowaniu zaprosili do swojego pokoju dwie piękne młode damy, w związku z czym zostali usunięci z debiutanckiego zgrupowania w trybie natychmiastowym. William Remy przebił ich o dwie długości, zamiast dwóch dziewczyn, zaprosił chyba pół warszawskiego akademika i urządził dla studentów imprezę w swoim domu - czytamy na "Nowl Sport".
Remy w tym sezonie zagrał dla Legii w trzech spotkaniach. Umowa zawodnika z mistrzami Polski obowiązuje do czerwca 2021 roku.
Źródło: sportowefaktyWP
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 39

28 paź 2020 | 20:58
0
W kraju protesty na kilkaset tysięcy osób, a ten hejtuje jakąś lokalną domóweczkę XD Dzban dekady.
28 paź 2020 | 17:20
0
I bardzo dobrze zrobił. Trzeba pokazać że się ma ten cyrk w dupie
28 paź 2020 | 16:54
0
Czemu mnie to nie dziwi? Niech robią co chcą i z kim chcą, ich sprawa :) tylko niech to potem ma odzwierciedlenie w wynikach sportowych..
28 paź 2020 | 16:46
0
Polskie feministki oddadzą wszystko za czarną pałe.
28 paź 2020 | 15:43
(Edytowany)
Przecież widać po ryju że ma problem z 2+2 wię co się dziwić.Dawać go do hejt parku ale koniecznie razem z panią Domagalik i tym wielkim łysym wojownikiem MMA którego nazwiska boję się napisać.Będzie dyskusja na poziomie.
0
Przecież widać po ryju że ma problem z 2+2 wię co się dziwić.Dawać go do hejt parku ale koniecznie razem z panią Domagalik i tym wielkim łysym wojownikiem MMA którego nazwiska boję się napisać.Będzie dyskusja na poziomie.
28 paź 2020 | 15:39
(Edytowany)
Czarnuch poruchal polskie kurewki i wielkie halo. Dlaczego nie ma tam murzynek? Karyny zarabiaja na ciuchy i ajfony.
0
To nie studentki tylko kurewki. Karyny zarabiaja na ciuchy i ajfony, a czarnuch dobrze porucha. Nie rozumiem, skad to oburzenie?
28 paź 2020 | 15:08
(Edytowany)
Masz rację. Ile razy dzwoniłem do sanepidu z prośba, żeby wywlekli osoby znajdujące się w gmachu Kanału Sportowego, ponieważ nie stosują się do zaleceń inspektoratu sanitarnego, już nie mówiąc, że pomieszczenie jest skrajnie nieprzystosowane do wymogów sanitarnych z opinii prowadzących i gości wynika, że jest bardzo źle wentylowane, a to jest głównym czynnikiem transmisji wirusa. Poza tym nie ma dowodu, że REMY zrobił te zdjęcie w CZASIE PANDEMII! On je wrzucił w czasie pandemii, a nie wiadomo kiedy ta zacna impreza ze studentkami się odbyła. Wydaje mi się, że Jego Ekscelencja (a raczej chory debil) Stanowski po prostu ma bół tyłka, że nie dostał wejściówki na domóweczkę i musi sam topić żale w szklaneczce spirytusu. Poza tym jeśli ta impreza będzie trwać 10 dni, to już spełnia warunki kwarantanny i Stanowski nie ma nic do tego, ośmiesza się tylko... a sam idzie do studio, gdzie jest z 15 osób, sam nie nosi maski i co chwile ktoś nowy, komu podaje rączkę. Potem wychodzi na miasto i bezceremonialnie zaraża wolnych obywateli. Nie dla wirusa hejtu, stop rasizmowi. Co, bo jest czarny, to gorszy, nie może domóweczki urządzić? Życzę Panu Stanowskiemu, żeby w następnym życiu urodził się czarnym i poczuł jaki to ból chodzić w ciężkim, złotym łańcuchu cały dzień. Myślę, że jak po pandemii przyjdzie czas rozliczeń, to rozgniewany lud wyciągnie Stanowskiego na ulicę i rozliczy jego obsceniczne zachowanie. TFU!
0
Ile razy dzwoniłem do sanepidu z prośba, żeby wywlekli osoby znajdujące się w gmachu Kanału Sportowego, ponieważ nie stosują się do zaleceń inspektoratu sanitarnego, już nie mówiąc, że pomieszczenie jest skrajnie nieprzystosowane do wymogów sanitarnych z opinii prowadzących i gości wynika, że jest bardzo źle wentylowane, a to jest głównym czynnikiem transmisji wirusa. Poza tym nie ma dowodu, że REMY zrobił te zdjęcie w CZASIE PANDEMII! On je wrzucił w czasie pandemii, a nie wiadomo kiedy ta zacna impreza ze studentkami się odbyła. Wydaje mi się, że Jego Ekscelencja (a raczej chory debil) Stanowski po prostu ma bół tyłka, że nie dostał wejściówki na domóweczkę i musi sam topić żale w szklaneczce spirytusu. Poza tym jeśli ta impreza będzie trwać 10 dni, to już spełnia warunki kwarantanny i Stanowski nie ma nic do tego, ośmiesza się tylko... a sam idzie do studio, gdzie jest z 15 osób, sam nie nosi maski i co chwile ktoś nowy, komu podaje rączkę. Potem wychodzi na miasto i bezceremonialnie zaraża wolnych obywateli. Nie dla wirusa hejtu, stop rasizmowi. Co, bo jest czarny, to gorszy, nie może domóweczki urządzić? Życzę Panu Stanowskiemu, żeby w następnym życiu urodził się czarnym i poczuł jaki to ból chodzić w ciężkim, złotym łańcuchu cały dzień. Myślę, że jak po pandemii przyjdzie czas rozliczeń, to rozgniewany lud wyciągnie Stanowskiego na ulicę i rozliczy jego obsceniczne zachowanie. TFU!
28 paź 2020 | 15:17
0
Stanowski ma bóle, ponieważ jakby on zrobił domówkę to może by przyszło kilka przeterminowanych pasztetów. A u Remiego zjawiły się młode foczki 11/10. Wszyscy albo prawie wszyscy, co tu krytycznie się wypowiadają czują ukłucie zazdrości i pewnie gdyby mieli szanse być na miejscu zawodnika Legii to by się nie wahali. A połowa z nich doszła by przy pierwszym ruchu frykcyjnym z tą blondi w czarnym o ile zdążyli by wsadzić.
28 paź 2020 | 15:29
0
Dokładnie, zresztą nie raz była taka sytuacja, kiedy to "mejweni" postanowili pośmieszkować z Borka, który "nie wiadomo czy się pojawi" albo z jego oczu o wątpliwej kondycji :) Ciekawe czy też bał się koronawirusa jak wielce czcigodny, jego ekscelencja Stanowski. On chociaż nie p******* bzdur w stylu "koronawirus!! nie róbcie nic, bo umrzecie", ale jego kolega takich jak on nazywa idiotami, przykre. Jak jeszcze przyjmę argument w stylu - gość nic nie gra, niech się zajmie trenowaniem, a nie wstawianiem zdjęć z ponętnymi k****szonami na instagram, tak za argument, że panuje śmiercionośny wirus i każdy powinien siedzieć w pieleszach, w wolnej Polsce należałaby się kara grzywny 100zł albo dożywocie. Próbuję sobie wyobrazić Stanowskiego, który dostaje zapro na grubą bibę z napalonymi fokami, ale odmawia, bo Koronawirus XD
28 paź 2020 | 15:40
0
Myślę, że gdyby stanowski otrzymał takie zaproszenie, to tylko w charakterze chłopca do zabaw dla swoich przyjaciół z afryki. Ten człowiek mówi o wirusie, a potem robi recenzję książki człowieka, który dopiero co był zarażony tym śmiertelnym wirusem zbierający żniwo w całej galaktyce i wylewa na nią hejt. Zresztą nie omieszkam, aby przypomnieć krula ulicznych baletów mateusza borka, który na pewno nieraz zaprosił STANA na takowy balet, ale po przedstawieniu go kilku lokalnym kurszonom, spławiły go tekstem co to za lamus. Taka prawda o Panu Krzysztofie, myślę, że dla niego epidemia, to przede wszystkim czas, kiedy można zachlać pałę, samoizolując się z 0,7 soplicy, a potem postować na twitterze.
28 paź 2020 | 15:53
0
Pan Stanowski nieraz podkreśla, że jest "zamulony", to tzw. brain fog - po ciągu alkoholowym, które dostarcza potężnych skoków dopaminy, później nie chce się nic; koncentracja spada do zera, a i w tym przypadku logiczne myślenie dostało w kość. To człowiek, który promuje spędzanie czasu w izolatce i sieje koronopanikę, a za 5 sekund ogląda meczyk, tak jak mówisz - pewnie nie na sucho, a później w min. 4-osobowym skupisku ludzi, komentuje go przy akompaniamencie Okocimia, bez maseczki i zapomina, że codziennie miliardy niewinnych Polaków zostają zainfekowani tym lichym wirusikiem, ale co tam wirus.. przecież trzeba zbesztać Brzęczka i narazić kamerzystę na śmierć (nie wierzę, że mając napad śmiechu, chociaż raz kropelka śliny nie poleci na odległość 1,5m). To przykład co TVP potrafi zrobić z mózgiem wydawałoby się w miarę logicznie myślącego człowieka, w dosłownie parę miesięcy.
28 paź 2020 | 15:44
0
To nie foczki tylko kurwy :)
28 paź 2020 | 15:05
0
Straszne.
28 paź 2020 | 15:01
0
Fajne dupy.
28 paź 2020 | 15:07
0
Raczej że brau by na warsztat. Ta blondi w czarnym mega ukształtowana.
28 paź 2020 | 14:37
0
Nic nowego, Polki lubią egzotyczne pały.
28 paź 2020 | 14:29
(Edytowany)
Nie każdy musi srać w gacie jak Stanowski przed wirusem, który ma śmiertelność grubo poniżej 1%. Na zdjęciu widać 4 osoby, w kanale sportowym są programy gdzie jest własnie po tyle osób, co chwilę ktoś nowy przewija się w hejtparku + ludzie od obsługi, makijażystka itp. Panu Stanowskiemu się chyba we łbie po******, może za dużo się naoglądał TVP albo za długo przesiadywał z pracownikami TVP; jak wprowadzą pełny lockdown to ta k... Stanowski pierwszy pochwali tą zbrodniczą decyzje, tfu.
0
Nie każdy musi srać w gacie jak Stanowski przed wirusem, który ma śmiertelność grubo poniżej 1%. Na zdjęciu widać 4 osoby, w kanale sportowym są programy gdzie jest własnie po tyle osób, co chwilę ktoś nowy przewija się w hejtparku + ludzie od obsługi, makijażystka itp. Panu Stanowskiemu się chyba we łbie po******, może za dużo się naoglądał TVP albo za długo przesiadywał z pracownikami TVP; jak wprowadzą pełny lockdown to ta k... Stanowski pierwszy pochwali tą zbrodniczą decyzję, tfu.
28 paź 2020 | 14:43
0
Stanowski przynajmniej stwarza pozory, że jest w pracy a ten tutaj się prostytuuje zamiast trenować i grać coś w tej pieprzonej Legii.
28 paź 2020 | 15:13
0
Też nie wiesz co się dzieje w tej 'pracy', z obserwacji zakulisowej nie można kategorycznie zaprzeczyć, że te studio pełni swoją rolę tylko w godzinach nagrywania Kanału Sportowego, a potem zamienia się w harem pełen orgii. Utwierdzają mnie takim przekonaniu opinie na temat poczynań pana borka, który jeśli nawet tego nie czyni w dzisiejszej rzeczywistości, to na pewno taką potańcówką pełną ponętnych szonów by nie pogardził, a i wirus by mu nie przeszkodził, bo można go łatwo zapić porządnym drinem w stylu szklanka z wódką.
28 paź 2020 | 15:39
0
Tuż za ich plecami stoi Okocim, więc sam sobie odpowiedz co to znaczy. Nawet się nie pofatygowali żeby schować butelki przed nagrywkami. Widocznie niektórzy boją się skupisk ludzi, bo wirus, ale zaaplikowanie kilku piwerek z gwinta traktują prozdrowotnie i wirusobójczo.
28 paź 2020 | 15:48
0
Dokładnie, czy to nie kanał sportowy napędza tak wielkie koncerny alkoholowe jak Okocim? Czy to oni nie rozpoczynają swojego programu tytułowanego HEJT PARK przywaleniem kufla piwerka? Czy to im nie zależy, żeby przeciętny obywatel po obejrzeniu tak wybornej reklamy trunku, nie wstał z kanapy i udał się do okolicznej żabki po czteropak reklamowanego z dumą na twarzy produktu, aby oglądać ich produkcje? Z jednej strony nawołują do upijania się i spożywania napoju bogów, a z drugiej Pan Stanowski wychodzi przed szereg i rzuca buntownicze hasła. Czy to nie jest konflikt interesów? To w ich interesie jest, żeby ludzie zalewali pałę, problem w tym, ale Stanowski tego nie wie, że chlanie samemu to przypał. Dlaczego nie chlać w towarzystwie kilku dupeczek? To ci ludzie, ci którzy urządzają podziemne domówki, są pracodawcami i motorem napędowym finansów tego kanału. Tymczasem pan stanowski wymierza im bezceremonialną karę i spuszcza internetowy wpie...l. Niedorzeczne, obsceniczne zachowanie.
28 paź 2020 | 16:03
0
Dziwię się, że firma Okocim nie wystosowała pozwu przeciwko panu Stanowskiemu, który zamiast promować dziko zakrapianie imprezy, szkaluje je. Przecież nie wiemy jakiej firmy trunki były podawane u wspomnianego Remyego. Być może jest fanem picia "do lustra", ale kto tak robi?! Chyba tylko on.. Jakby dupeczki 10/10 chciały się dosiąść to wątpię, że zdezynfekowałby im ręce i założył na twarz maseczki, a co dopiero powiedział "ej dziewczyny, dystans, koronawirus, hola hola, sory, ale muszę spadać do domu, zostawiłem pranie"..
28 paź 2020 | 14:12
0
Czarna skóra genetyka, napalona foka!!
W łapie mam karabin, między nogami kolba..
Czarny chłopak, a na Pradze mówią na mnie morda!! ?
28 paź 2020 | 14:05
0
Prędzej tam złapie jekiegoś syfa niż pseudowirusa
28 paź 2020 | 13:57
0
szukają szlaufy czarnego bolca
28 paź 2020 | 13:56
0
Wiekszosc lekarzy, naukowcow i fachowcow wypowiadajacych sie niestety w internecie, bo w mediach glownego scieku sie ich blokuje, a puszcza tylko przeplaconych pawianow, zgodnie twierdzi, ze postepowanie jakie sie stosuje jest bledne. S, pitale pelne bo oddzualy zakazne, ktore zwykle byly puste bo grypa nie byla nigdy badana, nie ma i nie bylo testow, grypa lezala pod tlenem na intensywnej terapii gdzie przez to w sezonie grypowym czyli teraz i na wiosne bylo full wszedzie a ludzie szli nawet na korhtarze pod tlen. Teraz niby jest stwierdzona i lezy na zakaznym to ci co zwykle glownie mieli pustki i moze troche zoltaczki teraz krzycza bo robote maja, stwierdzona testami, ktorych sam tworca i wynalazca powtarza ze sa bledne i nie do tego sluza. Lekarze takze potwierdzaja ze czesto wirusa opryszczki wykazuja jako covid, a 100ponad korobawirusow jakie znamy ma zbliżone rna i rownie dobrze moga poka, ywac tego ktory od lat odpowiadal za grype. Rocznie w Polsce na powiklania gormych drog oddechowych umieralo u nas nawet do 50000 ludzi. Mozna stwierdzic ze wiekszosc to wirusowki ale sie tego nie stwierdzalo zadnymi testami tylko po objawach. Smiesza mnie wiec te komentarze pozytecznych id.otow a szczegolnie tych z pseudo mediow. Ale zeby meczyki.pl graly po stronie bzdury to nie rozumiem. Coraz to ynteligentniejsze te njusy.
28 paź 2020 | 14:00
0
Jak grypa nigdy nie była badana? Każde prywatne laboratorium może wykonywać testy na grypę, które istnieją od dawna reszty bredni nie będę czytał.
28 paź 2020 | 13:47
0
On po prostu dał się złapać... A ilu się bawi i o tym nikt nie wie.
28 paź 2020 | 13:45
(Edytowany)
Krzysztof Stanowski zazdrosci mu pewnie ze jego nie stac na takie imprezy. Panie Krzysztofie S. !!!... siedz pan sobie w domu w swojej maseczce i nie wynuzaj sie !!! Siedz pan w domu i nie zagladaj do internetu poniewaz tez taka mozliwosc jest zeby sie... zarazic "koronawirusem". Idiota to pan jest... bo sie pan nim urodzil tak jak ten caly Michal Raczka (pewnie sobie byku w raczce sciszkasz) !!!
0
Krzysztof Stanowski zazdrosci mu pewnie ze jego nie stac na takie imprezy. Panie Krzysztofie S. !!!... siedz pan sobie w domu w swojej maseczce i nie wynuzaj sie !!! Siedz pan w domu i nie zagladaj do internetu poniewaz tez taka mozliwosc jest zeby sie... zarazic "koronawirusem". Idiota to pan jest... bo sie pan nim urodzil tak jak ten caly Michal Raczka (pewnie sobie byku w raczce sciszkasz) !!!
28 paź 2020 | 13:32
0
Jak sie bawic to sie bawic......
28 paź 2020 | 13:29
0
Swoją drogą to śmieszne, że facet, który sobie urządził imprezę jest szykanowany jakby kogoś zabił, natomiast ludzie, którzy paradują po ulicach w o wiele większych skupiskach są nietykalni. Nie mówię, że mam coś przeciwko protestom, ale bez przesady...
28 paź 2020 | 13:17
0
Podobno wszyscy którzy byli na tej imprezie kiedyś umrą.
28 paź 2020 | 14:02
(Edytowany)
Wyciąć "podobno" i mamy pasek do TV i jestem przekonany, że duża część by nie z kumała o co kaman i by się obsrała.
0
Wyciąć "podobno" i mamy pasek do TV i jestem przekonany, że duża część by nie z kumała o co kaman i by się obsrała i nigdy nie poszła już na imprezę;)
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN