Piłkarz Realu Madryt w Wolverhampton? "Królewscy" żądają 20 milionów euro

Fabrizio Andrea Bertani / shutterstock.com
Autor: Maciej Pietrasik 22 maj 2020 | 08:31
Wolverhampton jest zainteresowane pozyskaniem młodego zawodnika Realu Madryt, Oscara Rodrigueza.
21-latek obecny sezon spędził na wypożyczeniu w Leganes.
"Mundo Deportivo" informuje, że Real za swojego zawodnika oczekuje ofert w wysokości 20 milionów euro. Zainteresowanie graczem wyraża również Lazio.
Oscar w tym sezonie strzelił siedem bramek w 26 meczach w La Liga.

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Dyskusja 2

22 maj 2020 | 10:05
0
To mógłby być ciekawy transfer, chłopak mógłby tam zrobić karierę.
22 maj 2020 | 08:59
0
Przypomniała mi się historia szkolnych zawodów w piłkę sprzed paru lat. Pojechaliśmy na nie jako faworyci, czekały nas co najwyżej 4 mecze (2 grupowe, półfinał i finał). Pierwsze spotkanie grupowe niespodziewanie zremisowaliśmy 1-1. Drugi mecz to był mecz o awans z potencjalnie najsilniejszym obok nas rywalem, zespołem Feliksowa. Musieliśmy wygrać. Ja ten mecz rozpocząłem na ławce, mecze trwały 2x20 minut. Do przerwy remis, po przerwie tracimy bramkę i przegrywamy. Trener wpuszcza mnie na boisko hy odmienić losy meczu. Atakujemy głównie skrzydłami mając szybkich skrzydłowych. Po jednym takim rajdzie dostaje piłkę na krótszym słupku, uderzam po ziemi i jest 1-1 na 4 minuty przed końcem. Nie rezygnujemy, ruszamy ponownie. W ostatnich sekundach energicznie wbiegam w pole karne, rywal zahacza mnie nogą. Rzut karny. Uderzam mocno pod poprzeczkę niczym Arturo Vidal i wygrywaj 2-1. Po raz pierwszy zostałem bohaterem tego turnieju. Półfinał poszedł gładko, zwycięstwo 2-0. Około godziny 16 czeka nas wielki finał. Jako zbawiciel drużyny gram oczywiście w 1 składzie. Mecz ma wyrównany przebieg, jednak od 33 minuty przegrywamy 0-1. Znów musieliśmy gonić wynik, mając doświadczenie z meczu grupowego wiedzielismy jak to robić. Na zegarze wybijała już ostatnia minuta, gdy mieliśmy korner. Kolega sprytnie zacentrował na środek pola karnego, ja niepilnowany wbiegłem na 11 i uderzyłem mocno głową nie do obrony. Dogrywek nie było. Od razu rzuty karne. Nikt się nie mylił. Jednak przy stanie 4-4 zawodnik drużyny przeciwnej uderza w słupek. Jako 5 strzelec byłem wyznaczony ja. Poczułem że znów mogę zostać bohaterem nie tylko meczu ale i szkoły. Czułem ogromną presję, jak Grosso w finale MŚ 2006. W ławek patrzyły na mnie piękne dziewczyny. Postanowiłem uderzyć mocno pod lade. Tak też zrobiłem, piłka wpada do siatki. Wygrywany turniej, jestem bohaterem. Zostałem też wicekrólem strzelców z 3 golami. Czułem niesamowita ekscytacje. W nagrodę dostałem dyplom i piłke z bazaru za 20zł.