Piłkarze Rangers FC pokonali SC Braga i grają dalej w Lidze Europy

ATGImages/Shutterstock
Autor: Daniel Makarewicz 26 lut 2020 | 20:09
SC Braga przegrała u siebie z Rangers FC 0:1 (0:0) w rewanżowym meczu 1/16 finału Ligi Europy. Szkocki zespół awansował do następnej fazy.
"The Gers" wygrali pierwsze spotkanie 3:2 i do Portugalii pojechali bronić korzystnego wyniku.
Tuż przed przerwą mieli doskonałą okazję, by powiększyć przewagę. Ianis Hagi zmarnował jednak rzut karny.
Zwycięstwo szkockiemu zespołowi zapewnił w 61. minucie Ryan Kent, który wykorzystał sytuację sam na sam.
Piłkarze Rangers FC awansowali do 1/8 finału Ligi Europy. Drużyna z Ibrox Park po raz ostatni w tej fazie rozgrywek brała udział w sezonie 2010/2011.

0
Kto by pomyślał, że klub, który po ciężkim dwumeczu (1:0) i bramce w końcówce meczu u siebie wyeliminował Legie wyjdzie z grupy LE a teraz awansuje do kolejnej rundy. Hmmm... Wychodzi na to, że ta Legia to wcale w tym roku źle w tych pucharach nie wypadła...
26 lut 2020 | 21:12
0
Z Rangersami nie zagrali wcale tak źle, ale raczej pierwszorzędną kwestią jest fakt, że od czasów eliminacji Gerrard naprawdę zrobił dobrą robotę w drużynie i widać progress i pomysł na grę.
26 lut 2020 | 21:20
0
No właśnie tym bardziej Legia nie zasłużyła w tym roku na kpiny bo analizując potencjalnych przeciwników w 4 rundzie eliminacji i to gdzie teraz są w tych rozgrywkach to wychodzi na to, że Legia trafiła najgorzej jak mogła.