Piotr Zieliński coraz bliżej przenosin do Premier League. Nowe informacje. "Odbyło się długie spotkanie"

Piotr Zieliński coraz bliżej przenosin do Premier League. Nowe informacje. "Odbyło się długie spotkanie"
MB Media / PressFocus
Autor: Hubert Kowalczyk 31 Lip 2022 | 12:59
Transfer Piotra Zielińskiego do West Hamu United staje się coraz bardziej prawdopodobny. "Il Mattino" podaje, że odbyła się długa rozmowa z przedstawicielami, którzy namawiają go do zmiany otoczenia.
Piotr Zieliński pozostaje jednym z głównych celów transferowych West Hamu United. Angielski klub nie rezygnuje ze sprowadzenia reprezentanta Polski i jest gotowy do spełnienia oczekiwań Napoli.
Dalsza część tekstu pod wideo
Według włoskich mediów kluby mogą dojść do porozumienia w sprawie kwoty na poziomie 35 milionów euro. Trudniejsze jest jednak przekonanie samego Zielińskiego.
Niemniej "Il Mattino" donosi, że pomocnik może ostatecznie zmienić klubowe barwy. Agenci Polaka już rozpoczęli rozmowy w tej sprawie.
- Pomocnik Napoli jest bardzo blisko West Hamu. Odbyło się długie spotkanie telefoniczne z menedżerami Zielińskiego, aby przekonać go do transferu - czytamy w dzienniku, cytowanym przez "WP Sportowe Fakty".
Zdaniem lokalnej prasy Zielińskiego do przenosin mogą przekonać odpowiednie warunki finansowe. Kontrakt piłkarza miałby być ważny do 30 czerwca 2026 roku. 28-latek chciałby zarabiać 5,5 miliona funtów netto rocznie.
Zgodnie z danymi portalu "Capology" reprezentant Polski zostałby wówczas trzecim najlepiej opłacanym zawodnikiem "The Hammers". Więcej inkasują jedynie Kurt Zouma i Alphonse Areola.
"Il Mattino" podkreśla, że ostateczne porozumienie nie jest wykluczone. Anglicy analizują, czy stać ich na sfinalizowanie głośnej transakcji.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Il Mattino

Dyskusja 31