Znany trener chce sprowadzić Piotra Zielińskiego do Premier League. "Tylko on może wykrzesać jego potencjał"

Znany trener chce sprowadzić Piotra Zielińskiego do Premier League. "Tylko on może wykrzesać jego potencjał"
MB Media / PressFocus
Autor: Kamil Kobielski 23 maj 2022 | 09:58
Gdzie powinien grać w przyszłości Piotr Zieliński? W naszym programie "Sportowy Poranek" na kanale Youtube omówiono sezon w wykonaniu Polaka. Piotr Dumanowski z "Eleven Sports" wskazał trenera, który mógłby rozwinąć jeszcze pomocnika Napoli.
Piotr Zieliński zakończył ligowy sezon z 35 występami na koncie, w których strzelił sześć goli i zanotował pięć asyst. W ostatniej kolejce Serie A Napoli pokonało Spezię 3:0, a jedną z bramek zdobył 28-letni piłkarz.
Dalsza część tekstu pod wideo
Pomimo udanego zakończenia rozgrywek, Zieliński był często krytykowany za swoje występy. Nieprzypadkowo Luciano Spalletti w ostatnich tygodniach sadzał go na ławce rezerwowych.
W programie "Sportowy Poranek" dyskutowano na temat dyspozycji polskiego pomocnika. Piotr Dumanowski, komentator "Eleven Sports", wskazał trenera, który mógłby jeszcze pomóc Zielińskiemu w podniesieniu jego umiejętności.
- Jest piłkarz, którego Antonio Conte chciał w Interze, a teraz chce go mieć teraz w Tottenhamie - mianowicie Piotr Zieliński - powiedział.
- Jeżeli ktoś ma wykrzesać ten mityczny potencjał, bo każdy o tym mówi, że na treningu jest najlepszy, że wiąże krawaty, że wszyscy zbierają szczęki z podłogi na treningu, to tylko Antonio Conte. On mógłby rzeczywiście wznieść jego karierę na wyższy poziom - uargumentował.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: własne