Piękny gol Piotra Zielińskiego! Napoli straciło zwycięstwo w doliczonym czasie [WIDEO]

Romano/SportPhoto/Sipa/Press Focus
Piotr Zieliński strzelił kolejnego gola dla Napoli. Polak trafił do siatki w meczu z Sassuolo. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 3:3.
To Sassuolo zaczęło mecz od prowadzenia. Gola z 34. minuty zawdzięcza jednak graczowi Napoli. Piłkę do własnej bramki skierował Nikola Maksimović.
Po czterech minutach do wyrównania doprowadził Zieliński. Polak świetnie przymierzył lewą nogą z szesnastu metrów.
Reprezentant Polski jest ostatnio w świetnej formie strzeleckiej. W czterech ostatnich meczach zdobył trzy bramki. W bieżącym sezonie Serie A ma na koncie sześć trafień.
Do przerwy prowadziło jednak Sassuolo. W 45. minucie gola z rzutu karnego strzelił Domenico Berardi.
Napoli po przerwie odrobiło straty. Do wyrównania w 72. minucie doprowadził Giovanni Di Lorenzo. Goście byli blisko zwycięstwa, bo w 89. minucie objęli prowadzenie za sprawą Lorenzo Insigne. Włoch wykorzystał rzut karny.
Napoli jednak nie wygrało, a zadecydował o tym jeszcze jeden rzut karny. Już w doliczonym czasie punkt dla gospodarzy uratował Francesco Caputo.
Marcin Karbowski03 Mar 2021 · 19:19