Piękny gol Piotra Zielińskiego! Napoli straciło zwycięstwo w doliczonym czasie [WIDEO]

Romano/SportPhoto/Sipa/Press Focus
Autor: Marcin Karbowski 3 mar 2021 | 19:19
Piotr Zieliński strzelił kolejnego gola dla Napoli. Polak trafił do siatki w meczu z Sassuolo. Jego drużyna zremisowała na wyjeździe 3:3.
To Sassuolo zaczęło mecz od prowadzenia. Gola z 34. minuty zawdzięcza jednak graczowi Napoli. Piłkę do własnej bramki skierował Nikola Maksimović.
Po czterech minutach do wyrównania doprowadził Zieliński. Polak świetnie przymierzył lewą nogą z szesnastu metrów.
Reprezentant Polski jest ostatnio w świetnej formie strzeleckiej. W czterech ostatnich meczach zdobył trzy bramki. W bieżącym sezonie Serie A ma na koncie sześć trafień.
Do przerwy prowadziło jednak Sassuolo. W 45. minucie gola z rzutu karnego strzelił Domenico Berardi.
Napoli po przerwie odrobiło straty. Do wyrównania w 72. minucie doprowadził Giovanni Di Lorenzo. Goście byli blisko zwycięstwa, bo w 89. minucie objęli prowadzenie za sprawą Lorenzo Insigne. Włoch wykorzystał rzut karny.
Napoli jednak nie wygrało, a zadecydował o tym jeszcze jeden rzut karny. Już w doliczonym czasie punkt dla gospodarzy uratował Francesco Caputo.

1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN