Podział punktów w Radomiu. Radomiak postawił się Śląskowi Wrocław

Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 18 wrz 2021 | 19:26
Radomiak Radom zremisował ze Śląskiem Wrocław w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1 (1:1)
W 8. minucie gospodarze byli o krok od objęcia prowadzenia. Machado zdecydował się na uderzenie i trafił w poprzeczkę.
Przyjezdni na ataki Radomiaka odpowiedzieli w najlepszy możliwy sposób. Exposito wykorzstał to, że bramkarz rywali wyszedł z bramki i po chwili skierował piłkę do siatki.
Do szatni piłkarze schodzili przy wyniku 1:1. Radomiak wyrównał w 29. minucie. Wówczas Leandro popisał się znakomitym uderzeniem pod poprzeczkę.
W drugiej połowie Śląsk miał okazję, by ponownie wyjść na prowadzenie. Groźnie było po uderzeniach Mączyńskiego, jednak Majchrowicz nie dał się zaskoczyć.
Ostatecznie oba zespoły podzielił się punktami. Śląsk po dzisiejszym remisie ma na koncie 14 "oczek". Dorobek Radomiaka to 10 punktów.
1 - 1
18 wrz 2021 | 17:30 (zakończony)

Przebieg meczu

24'
E. Exposito
26'
L. Bejger
29'
Leandro
34'
B. Pawłowski
44'
anulowano
45'
M. Karwot
82'
(Leandro)
82'
J. Iskra
(L. Bejger)
(B. Pawłowski)
90'
4'

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI