Pogrom w hicie el. Ligi Mistrzów. Piękny gol Mario Goetze [WIDEO]

Youtube PSV / screen
Autor: Adam Nowacki 22 lip 2021 | 07:07
PSV Eindhoven pokonało Galatasaray aż 5:1 (2:1) w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Dwa gole dla drużyny z Holandii strzelił Mario Goetze. Nie on był jednak największym bohaterem spotkania.
Gospodarze na prowadzenie wyszli już w 2. minucie. Do siatki trafił doświadczony napastnik z Izraela, Eran Zahavi. Ten sam gracz nieco ponad pół godziny później podwyższył na 2:0 i sytuacja Galatasaray zaczęła wyglądać nieciekawie.
Nadzieje w serca tureckich kibiców jeszcze przed przerwą wlał jednak Emre Kilinc. 26-latek znalazł sposób na pokonanie golkipera PSV i było tylko 2:1.
Po przerwie na murawie istniała natomiast tylko jedna drużyna. Zahavi tym razem wystąpił w roli asystenta, a piłkę do bramki skierował Mario Goetze.
W samej końcówce gracze wicemistrza Holandii postanowili jeszcze poprawić swoją sytuację przed rewanżem. Najpierw w 84. minucie hat-tricka skompletował Zahavi, a chwilę później drugi raz do siatki trafił Goetze.
5 - 1
21 lip 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

42'
E. Kilinc
61'
(M. van Ginkel)
61'
M. Mohamed
(A. Ozturk)
74'
Marcao
89'

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
2500 PLN

1500 PLN od pierwszej wpłaty i dodatkowo 1000 PLN w bonusach i freebetach

Dyskusja 6

22 lip 2021 | 08:06
0
Bramka bardzo ładna. Bez ironii… ale zmieńcie źródło pokazywania bramek na inne niż tweeter bo trzeba kulka razy obejrzeć film, żeby w ogóle zobaczyć gdzie jest piłka.
0
Nic dziwnego, ze Galata dostala 5 skoro Muslera gral na obronie… ;)
22 lip 2021 | 16:18
0
Na grafice z ustawieniem nie ma pokazanego Götze. Na grafice z przebiegu meczu tez nie ma pokazane ewentualnej zmiany (jesliby wchodzil z lawki).