Nadchodzące

Pogromca Piasta Gliwice wygrał w eliminacjach Ligi Mistrzów

BATE Borysów
Źródło zdjęcia: Laszlo Szirtesi / shutterstock.com

BATE Borysów pokonał u siebie Rosenborg Trondheim 2:1 (1:1) w pierwszym środowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji rozgrywek Ligi Mistrzów.

Prowadzenie gospodarzom zapewnił już po pięciu minutach gry Igor Stasewicz, który wykorzystał podyktowany rzut karny. Dwadzieścia minut później wyrównał z bliska Anders Agnes Konradsen, wykorzystując zamieszanie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Sześć minut po zmianie stron Maksim Skawysz przybliżył do celu mistrzów Białorusi, trafiając do siatki rywali po precyzyjnym zagraniu w pole karne Stasiewicza. Rewanż odbędzie się za tydzień w Norwegii.

+2
Pogromca PG...Nie bardzo sledze Polska pilke,ale ten tytul troche mnie zdziwil!Odpadli ok!ale z tego co czytalem zagrali dwa rownorzedne mecze,tak pisaliscie.Wiec skad wzielo sie w tytule slowo POGROMCA....Czy piast przegral dwa razy po 7-0 chyba nie!Troche dziwny ten REDAKTOR bo pewnie tak o sobie mowi....
24 lip 2019 | 21:44
+1
Sądziłem, że Rosenborg łatwo przejdzie BATE i w obydwu meczach strzeli po kilka bramek, a tu niespodzianka. Najwidoczniej piłkarze z Borysowa po wyeliminowaniu Piasta uwierzyli w siebie i po prostu zagrali lepiej niż w dwumeczu z mistrzem Polski.
24 lip 2019 | 22:15
+11
Rosenborg to już od dawna nie ta drużyna, która regularnie grała w LM mniej więcej 20 lat temu. Teoretycznie szanse na awans mają, bo rewanż będzie w Trondheim.
24 lip 2019 | 22:36
A czemu tak sądziłeś? Bo ja mówiąc szczerze przeanalizowałem sobie trochę BATE i Rosenborg jeszcze jak Piast był w grze (ostatnie występy w pucharach, bieżący sezon i ruchy transferowe) i na tej podstawie wyszło mi że to klub z Białorusi jest lepszą drużyną.
0
A czemu tak sądziłeś? Bo ja mówiąc szczerze przeanalizowałem sobie trochę BATE i Rosenborg jeszcze jak Piast był w grze (ostatnie występy w pucharach, bieżący sezon, ruchy transferowe) i odniosłem wrażenie że to klub z Białorusi jest lepszą drużyną. Chociaż patrząc na statystyki dzisiejszego meczu raczej się pomyliłem :)
24 lip 2019 | 21:13