Pokaz siły Atletico Madryt w walce o mistrzostwo Hiszpanii. Liderzy La Liga zmiażdżyli Eibar [WIDEO]

Screen z TV
Autor: Maciej Pietrasik 18 kwi 2021 | 18:06
Atletico Madryt w najlepszy możliwy sposób odpowiedziało na ostatnie wpadki i znów powiększyło przewagę nad Realem oraz FC Barceloną. Podopieczni Diego Simeone robili Eibar - na własnym boisku wygrali aż 5:0.
Jeszcze niedawno "Rojiblancos" kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa i mieli bardzo dużą przewagę w tabeli ligi hiszpańskiej. Później drużyna wpadła jednak w kryzys. W ostatnich jedenastu kolejkach wygrywała tylko czterokrotnie.
W efekcie Atletico miało przed obecną kolejką zaledwie jeden punkt więcej od Realu Madryt i o dwa "oczka" wyprzedzało FC Barcelonę. Dziś zwycięstwo z Eibarem, jednym z głównych kandydatów do spadku, było dla gospodarzy po prostu obowiązkiem.
W jego odniesieniem "Los Colchoneros" nie mieli problemu. Obrona gości kompletnie posypała się pod koniec pierwszej oraz na początku drugiej połowy.
Jeszcze przed przerwą dubletem popisał się Angel Correa. Argentyńczyk najpierw wykorzystał dogranie Hectora Herrery, później obsłużył go Yannick Carrasco.
Na początku drugiej części spotkania gospodarze dodatkowo potwierdzili swoją przewagę. Osiem minut gry wystarczyło im, aby Carrasco oraz Marcos Llorente wpisali się na listę strzelców.
To właśnie do tej dwójki należała zresztą ostatnia bramkowa akcja w tym spotkaniu - w 68. minucie Belg dograł do Hiszpana, który ustalił wynik na 5:0, przyjmując sobie piłkę w polu karnym i oddając błyskawiczny strzał.
Dzięki wygranej Atletico znów ma cztery punkty przewagi nad Realem Madryt, a także pięć nad FC Barceloną. "Królewscy" będą mogli odpowiedzieć rywalom dziś wieczorem, gdy zmierzą się z Getafe.
5 - 0
18 kwi 2021 | 16:15 (zakończony)

Przebieg meczu

42'
A. Correa
44'
A. Correa
54'
M. Llorente
61'
(A. Correa)
62'
(U. Dufur)
63'
(A. Garcia)
68'

śr. wiek: 29.9 lat
TYLKO DO 19.06, 23:59. Bez wpłaty własnej, bez ryzyka i bez obrotu w ETOTO z kodem MECZYKI5 - SPRAWDŹ

2720 PLN

Oferta na EURO 2020 w Fortunie! 600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

ETOTO
Tylko do 19.06!

TYLKO DO 19.06, GODZ. 23:59! 5 PLN bez depozytu i 100 PLN zakład bez ryzyka, bez obrotu. Jeśli przegrasz, otrzymujesz kasę z powrotem i możesz ją od razu wypłacić.

0
W takim razie jutro odcinek na napletico?
0
A rób co chcesz i tak nikt tych twoich wypocin nie czyta A tych gownianych filmów nie ogląda XDD
0
Chłopcze czy ty wiesz na co się piszesz? Ja znam wszystkie twoje sztuczki, niczym mnie nie zaskoczysz
18 kwi 2021 | 20:04
0
Trialku Ty jeszcze nie zacząłeś A już jesteś na pozycji przegranej.
Ostatni raz daje ci szansę.
Wracamy do starych dobrych relacji, czy dochodzi do konfrontacji ?
18 kwi 2021 | 20:20
0
Znów wrócisz z podkulonym ogonem jak ostatnio.
0
Królu, udało mi się przeprowadzić wywiad z panem @atletetico. Proszę, zerknij na mój komentarz pod najnowszym filmem
20 kwi 2021 | 11:08
0
proszę o kontakt mailowy
22 kwi 2021 | 09:42
0
Możesz odpowiedzieć mi na jeszcze jednego maila?
0
Słabo miało być mocno straszne beztaleńcie jesteś. Takie słabe A co to za gościu był co tam gadał?
19 kwi 2021 | 19:54
0
Witaj w PGT kwiatuszku.
To nie miało krzywdzić twojej osoby.
19 kwi 2021 | 20:04
0
Muszę ci podziękować tym filmem zrobiłeś z siebie durnia. Nic nie muszę robić Ty sam się wykańczasz.
0
haha, teraz się obudzili. już mogli mieć mistrzostwo w kieszeni a tak do końca będzie walka i znając życie przegrana
18 kwi 2021 | 18:31
0
Maja mecz z Barcelona na wyjezdzcie ... takze jesli Barca i Real nie straca punktow
(Real musi przegrac, a Barca chociaz zremisowac) to Atleti nie ma zadnych szans.
18 kwi 2021 | 19:18