Polska wygrała z Albanią w el. MŚ! Chaotyczna gra, świetny wynik, kapitalny Lewandowski! [WIDEO]

Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Autor: Daniel Makarewicz 2 wrz 2021 | 22:38
Reprezentacja Polski wygrała z Albanią w meczu el. MŚ. Spotkanie na Stadionie Narodowym zakończyło się wynikiem 4:1 (2:1).
Polscy piłkarze stanęli przed szansą, by zrehabilitować się za fatalny występ podczas EURO. W walce o punkty w el. MŚ "Biało-Czerwoni" stanęli w szranki z Albanią.
W czwartkowy wieczór na Stadionie Narodowym nie brakował ostrej walki. Nikt nie odstawiał nogi w walce o piłkę. Po siedmiu minutach dwóch Albańczyków zostało ukaranych żółtymi kartkami.
Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Polacy. Do siatki trafił Robert Lewandowski. Snajper trafił głową po stałym fragmencie gry.
Podopieczni Sousy zdobyli gola i... stanęli. Zupełnie stracili kontrolę nad meczem. Rywale skrzętnie z tego skorzystali. Wyrównanie przyjezdnym dał Cikalleshi.
Albańczycy ruszyli do przodu i raz za razem zagrażali bramce Szczęsnego. "Biało-Czerwoni" prezentowali się fatalnie, ale... tuż przed przerwą zaskoczyli rywali. Tym razem do siatki trafił debiutant - Adam Buksa.
Po przerwie w grze Polaków nie brakowało chaosu, ale z niego urodziło się coś niesamowitego. Lewandowski popisał się niesamowitym rajdem, a Krychowiak dopełnił formalności.
To uspokoiło grę "Biało-Czerwonych". Zrywy Albańczyków nie były już tak groźne, a Polacy wyprowadzali groźne akcje. "Lewy" znów trafił do siatki, ale tym razem sędziowie wskazali pozycję spaloną.
Ostatecznie Polacy wygrali 4:1. Wynik spotkania ustalił Linetty, który huknął pod poprzeczkę. "Biało-Czerwoni" mogą więc myśleć o kolejnym meczu. 5 września zagrają na wyjeździe z San Marino.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Dyskusja 74

2 wrz 2021 | 22:39
0
Wynik ponad stan dzięki fantastycznej grze Lewego.
2 wrz 2021 | 23:01
0
~Przyszedłem tu nie czytać artykuł, bo mecz oglądałem, ale, żeby skomentować i poczytać zajebiste komy. Pozdro dla komentujących i czytających. POLSKA!!!
0
Co Ty pierdolisz wszystkie akcje albanczykow szły stroną Jóźwiaka wioskowego głupola co nawet nie wie jak się poroszac po boisku
2 wrz 2021 | 22:40
Czekam na pieprzenie dziadka od JEDNEGO obronionego karnego.
Albania to nie amatorzy, a Polska to nie wybitni gracze. Piłkarze Espanyolu, Lazio, Atalanty, Empoli czy Romy. O takich klubach jak Grasshopers czy Konyanspor nie mówię.
A u nas? Ruskie kluby, angielskie, włoskie i francuskie słabiaki.

Do tego mentalność. Kraje bałkańskie zawsze były uparte i zawzięte w sportach.
0
A u nas? Ruskie kluby + angielskie, włoskie i francuskie słabiaki.

0
Dokladnie to po pierwsze co napisales po drugie brak miejsca w szeregu, chaotycznie jak slepego ogladac na wojnie . Brak techniki bylo jest i chyba bedzie w naszej kadrze ;/Lewy wnosi to co potrafi z bundes dlatego jest jak jest inni tego nie przekladaja zeby wnieść do repry taka gre jaka oczekujemy
0
Jak żyję, nie widziałem wyniku, który tak bardzo nie odzwierciedlałby tego co się działo na boisku, ale i tak brawo.
3 wrz 2021 | 11:29
Ja drugiej połowy nie widziałem, ale wiem jedno. Jeżeli dalej będziemy grać tak katastrofalnie w środku pola, nie potrafiąc utrzymać piłki przy nodze dużej niż sekundę, to z lepszym rywalem sam Lewy na jedenastu klasowych zawodników np Anglii nie wystarczy, nie wiem jak wyglądała druga połowa ale w pierwszej środek pola, doskok do przeciwnika, przesuwanie między formacjami, poprawne czytanie gry na boisku to był dramat, tym razem uratował nas Lewy ale ogólnie ten mecz można podsumować komentarzem 'wynik lepszy niż gra'.
Gra katastrofalna dzisiaj jak za Brzęczka
Szczęsny-błąd przy straconej bramce ale później ratował.Jóźwiak-tragedia w obronie w ataku słabo.Bereś-tragedia.Glik-wolny i spóźniony,sprokurował karnego chodź miał szczęście i sędzia nie odgwizdał.Bednarek-na plus.Rybus-słabo zawiódł mnie.Dawidowicz-średnio.Krycha-pomimo bramki dramat,hamulcowy,strasznie denerwujący.Moder-bardzo dobry ma przed sobą wielką przyszłość.Frankowski-średnio.Linetty-na plus,fajny impuls dał i gol.Buksa-na plus.Świder-za krótko.
Pan Kapitan Robert Lewandowski-Geniusz i Kosmita.
Jak ten Węgrzyn zrzędzi to aż łeb zaczyna boleć
Pierwsza połowa była katastrofalna, Albania grała zdecydowanie lepiej, potrafiła nas zdominować, a wynik tego zupełnie nie oddaje. Różnicę zrobił Pan Piłkarz Robert Lewandowski kluczową akcją na 3:1. Bez niego byłoby tu ciężko o dobry wynik, bo pod względem gry zespołowej wyglądaliśmy gorzej od rywali. No nic, liczą się trzy punkty i gramy dalej.
0
Pierwsza połowa była katastrofalna, Albania grała zdecydowanie lepiej, potrafiła nas zdominować, a wynik tego zupełnie nie oddaje. Różnicę (zresztą jak zwykle) zrobił Pan Piłkarz Lewandowski kluczową akcją na 3:1. Bez niego byłoby tu naprawdę ciężko o dobry wynik, bo pod względem gry zespołowej wyglądaliśmy gorzej od rywali. No nic, liczą się trzy punkty i gramy dalej.
0
Węgrzyn mówiący, że jedna z akcji Lewandowskiego to był błąd, a może fenomen, to już niezłe pier*dolnięcie absurdem...
0
Nie oceniajac stylu To bylo dobre meczycho do oglądania dla widza. Albania zajebista gra. Polska Zajebista skuteczność 4 bomby i nokaut
0
Bestia. Przez pewną część społeczeństwa bardzo niedoceniany.
0
Dobrze ,ze jest ten Lewandowski , bo aż sie boję pomyśleć co będzie gdy odstawi korki na bok. Skuteczność perfekcyjna, ale to co gramy bez piłki, to jest tragedia , anonimowi gracze Albani jechali nas jak chcieli. Na końcu liczy się wynik i z tego jestem zadowolony.
0
Pierwsza połowa pod dyktando Albanii a w drugiej pokaż sily Polaków i ozdoba meczu w postaci akcji Lewandowskiego na 3:1. POLSKA BIALO-CZEEWONI !!!