Popis Kamila Wilczka! Polski napastnik zdobył dwie bramki w meczu el. LKE [WIDEO]

Piłkarze FC Kopenhaga pewnie pokonali Torpiedo Żodzino w pierwszym meczu II rundy el. LKE. Dwie bramki dla duńskiego klubu zdobył Kamil Wilczek.
Ekipa z Kopenhagi była zdecydowanym faworytem dzisiejszego starcia. Podopieczni Jessa Thorupa przeważali od pierwszych minut, ale przez długi czas nie mogli znaleźć recepty na defensywę rywali.
Dopiero tuż przed przerwą udało im się przełamać impas. Wówczas do siatki trafił Falk.
Gospodarze drugą połowę rozpoczęli od piorunującego uderzenia. Tym razem w roli głównej wystąpił Kamil Wilczek. Polak z bliska dobił piłkę do siatki.
33-latek na tym nie poprzestał. W 62. minucie znów dał o sobie znać. Tym razem po szybkiej wymianie podań dołożył nogę na czwartym metrze.
W 66. minucie było już 4:0. Wówczas Wind wykorzystał rzut karny. Przyjezdni odpowiedzieli w doliczonym czasie gry. Honorową bramkę dla nich zdobył Oya.
Całe spotkanie w drużynie gospodarzy rozegrał Kamil Grabara. Wilczek na boisku przebywał do 72. minuty.
Daniel Makarewicz22 Jul 2021 · 20:52