Popisowy triumf Realu Madryt! Spektakl Benzemy i Viniciusa, wymarzony debiut Camavingi [WIDEO]

Autor: Adam Kłos 12 wrz 2021 | 22:51
Real Madryt rozbił Celtę Vigo, wygrywając 5:2. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Carlo Ancelottiego wskoczyli na fotel lidera La Liga.
"Królewscy" po raz pierwszy od półtora roku zagrali na Santiago Bernabeu. Pierwszą bramkę po powrocie zdobyli jednak rywale.
W 4. minucie błędy popełnili Miguel Gutierrez i Casemiro. Piłka znalazła się pod nogami Santiego Miny, który z zimną krwią wykończył akcję.
Kilkadziesiąt sekund po bramce Celty piłkarze Realu domagali się odgwizdania rzutu karnego za rzekome zagranie ręką Nestora Araujo. Arbiter nie przychylił się do protestów gospodarzy.
W kolejnych minutach golkipera z Vigo próbowali zaskoczyć Vinicius i Eden Hazard. Do remisu doprowadził jednak Karim Benzema.
Po dwóch kwadransach Real znów dał się zaskoczyć. Iago Aspas wykorzystał miejsce na prawym skrzydle, przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów, po czym obsłużył w polu karnym Franco Cerviego. Napastnik Celty oddał efektowny strzał piętą, ale trafił w słupek. Po dobitce wyprowadził zespół z Vigo na prowadzenie.
Druga połowa rozpoczęła się od kolejnego trafienia Karima Benzemy. Francuz wykorzystał centrę Miguela Gutierreza i skompletował dublet.
Real poszedł za ciosem i w 55. minucie objął prowadzenie za sprawą Viniciusa. Brazylijczyk zanotował już czwarte trafienie w tym sezonie ligowym.
W drugiej połowie oficjalny debiut w barwach "Los Blancos" zanotował Eduardo Camavinga. Francuz już po kilku minutach wpisał się na listę strzelców.
Wynik meczu ustalił Karim Benzema. W 87. minucie napastnik wykorzystał rzut karny wywalczony przez Viniciusa. Real wygrał 5:2, dzięki czemu awansował na pierwsze miejsce w lidze.
5 - 2
12 wrz 2021 | 21:00 (zakończony)

Przebieg meczu

4'
Santiago Mina Lorenzo
32'
39'
anulowano
43'
Jeison Fabian Murillo Ceron
54'
V. Junior
55'
V. Junior
63'
Nestor Alejandro Araujo Razo
(Santiago Mina Lorenzo)
66'
(E. Hazard)
87'
89'
Marcelo
(M. Gutiérrez)
(V. Junior)
89'

1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

0
wicemistrz świata>mistrzowie świata i 2-krotni mistrzowie Europy? tylko madryckie psy i ludzie z kompleksem Barcy mogą być tak odklejeni żeby twierdzić, że chorwacki tadeusz norek jest lepszy od tej dwójki :)
13 wrz 17:25
0
A Real idzie po mistrza.
0
To jest niesamowitę jaką przemianę w tym sezonie przeszedł Vinicius. Kiedyś przy takiej okazji jakiej dzisiaj strzelił gola to jeszcze z kilka razy by przełożył nogę i strzelił w bramkarza a teraz na spokojnie , pomyślał nie panikował i wiedział gdzie chce strzelić. Widać że Carlo w okresie przygotowawczym położył duży nacisk na popraiweniu Viniemu pewności siebie w sytuacjach sam na sam i to póki co procentuje. No + za bramkę Camavingi w debiucie.
12 wrz 22:56
0
@BradleyOne, co nie... ( ? ) hehe, oby tak dalej ;)
12 wrz 23:35
0
Myślę że to nie zasługa Carlo, a Benzema, który pierwszy sezon go krytykował za każde nie udane zagranie, a teraz wspiera go jak może na boisku i poza nim i to daje duża pewność siebie Brazyliczykowi. Bardzo Vinicius przypomina Neymara ale tylko umiejętnościami i to dobrze 😅
12 wrz 23:47
0
Ja mysle, ze po prostu po dwoch sezonach kopania się w czoło i robienia wiatru okrzepł jako piłkarz i teraz gra na miarę swego talentu. Nie sadze ze Carlo jakoś specjalnie pracował, głowa Viniemu dojechała i od razu są wyniki