Popisowy występ Antoine'a Griezmanna! Asysta piętą, efektowny gol, wysokie zwycięstwo Atletico Madryt [WIDEO]

Popisowy występ Antoine'a Griezmanna! Asysta piętą, efektowny gol, wysokie zwycięstwo Atletico [WIDEO]
Atletico Madryt odniosło przekonujące zwycięstwo w lidze hiszpańskiej. "Los Colchoneros" rozbili Real Valladolid 3:0.
Gospodarze stosunkowo szybko wyszli na prowadzenie. W 18. minucie Antoine Griezmann zagrał piętą do Alvaro Moraty, który zdobył bramkę na 1:0.
W 24. minucie Atletico po raz kolejny zaskoczyło defensorów Realu Valladolid. Tym razem Griezmann do asysty dołożył trafienie.
Podopieczni Diego Simeone byli bezlitośni dla rywali. Jeszcze przed upływem dwóch kwadransów Atletico prowadziło różnicą trzech bramek za sprawą gola Mario Hermoso. Znów udział przy bramce miał Griezmann, który zaliczył drugą asystę w tym spotkaniu.
W drugiej połowie oficjalny debiut w barwach "Atleti" zanotował Memphis Depay. Na kwadrans przed końcem meczu Holender wszedł na boisko w miejsce Alvaro Moraty. Z kolei wynik już nie uległ zmianie.
Po zwycięstwie Atletico zajmuje czwarte miejsce w ligowej tabeli. Real Valladolid jest na 17. lokacie z przewagą tylko jednego punktu nad strefą spadkową.
Adam Kłos21 Jan 2023 · 20:23