Porażka AS Saint-Etienne po golu w doliczonym czasie gry

ricochet64 / shutterstock.com
Piłkarze Stade Rennes pokonali przed własną publicznością AS Saint-Etienne 2:1 (1:1) w niedzielnym meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy.
Przyjezdni objęli prowadzenie w 19. minucie spotkania. Wówczas Lois Diony wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i uderzeniem z bliskiej odległości wpakował futbolówkę do siatki.
Sześć minut później gospodarze doprowadzili do wyrównania. Raphinha dopadł do piłki zagranej przez Romaina del Castillo i precyzyjnym strzałem w dolny lewy róg pokonał golkipera rywali.
Bramkę na wagę zwycięstwa zespołu z Roazhon Park w trzeciej minucie doliczonego czasu gry zdobył Damien Da Silva, a przy jego trafieniu asystował Benjamin Bourigeaud.
Podopieczni Juliena Stephana mają na koncie 21 punktów i zajmują 11. miejsce w tabeli. Gracze Claude'a Puela z dorobkiem 22 "oczek" plasują się na 9. pozycji.