Porażka Borussii Dortmund w hicie Bundesligi. Trzy punkty zostały w Leverkusen [WIDEO]

Autor: Daniel Makarewicz 19 sty 2021 | 22:25
Bayer Leverkusen wygrał w hicie Bundesligi z Borussią Dortmund. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 (1:0).
Ekipa BVB wciąż nie może wyrwać się z kryzysu. W Dortmundzie zmieniono trenera, ale efektów póki co nie widać. Co prawda Borussia 9 stycznia wygrała z RB Lipsk, ale później tylko zremisowała z Mainz, dziś zaś nie dała rady "Aptekarzom".
Wynik spotkania otworzył w 14. minucie Diaby, który dostał górną piłkę od Baileya i pokonał Romana Buerkiego. W 24. minucie przyjezdni mogli wyrówna. Z piłką minęło się jednak trzech graczy BVB.
Stroną przeważającą byli jednak "Aptekarze". Brakowało im jednak skuteczności, by dobić rywali. To zemściło się po przerwie.
W 67. minucie było już 1:1. Bender źle wybił piłkę, przechwyt zaliczył Brandt, który zdecydował się na uderzenie z dystansu. W efekcie pokonał Hradecky'ego.
Trzy punkty ostatecznie zostały w Leverkusen. Na 10 minut przed końcem swoją znakomitą postawę przypieczętował Wirtz, który strzałem w pełnym biegu pokonał Buerkiego.
2 - 1
19 sty 2021 | 20:30 (zakończony)

Przebieg meczu

80'
F. Wirtz
83'
Y. Moukoko
85'
anulowano
90'
2'
90'
3'

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Dyskusja 7

19 sty 2021 | 22:38
Pomoc Borussii totalnie bezproduktywna Haaland nie maił co robić. Reus jak dziecko we mgle, Sancho biegał biegał, a jak już dostał piłkę to nie za bardzo wiedział co z nią zrobić. Niema pomocy to i niema napastnika.
0
Pomoc Borussii totalnie bezproduktywna Haaland nie miał co robić. Reus jak dziecko we mgle, Sancho biegał biegał, a jak już dostał piłkę to nie za bardzo wiedział co z nią zrobić. Niema pomocy to i niema napastnika.
20 sty 2021 | 03:31